Siyaset

Hanefi Dilmaç Beykoz'u EVET için arşınlıyor

Hanefi Dilmaç Beykoz'u EVET için arşınlıyor
29.03.2017 11:11
| | |
9113

Foto galeri

Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcısı ve İBB Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, referandum çalışmalarında etkin rol oynuyor...

Beykoz'un mahallelerinde kapı kapı dolaşan Dilmaç, Beykozlulardan "evet" oyu vermelerini istiyor... Bu kapsamda Tokatköy esnafını ziyaret eden Dilmaç 16 Nisan’da yapılacak referandumun önemine değinerek, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye'miz çok daha güzel günler görecek" diyor.

Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç’ın Tokatköy Son Durak’tan Ortaçeşme’ye kadar gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Adnan Çeliker ve mahalle teşkilatı üyeleri de eşlik ediyor.

Tokatköy Mahallesi esnaflarını tek tek gezerek sorunlarını dinleyen Dilmaç referandum çalışmalarını,  "Referandum çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Belediye Başkanımız, ilçe başkanımız, ilçe teşkilatımızın bütün mensupları ve bize gönül veren bütün kardeşlerimizle birlikte hep beraber sahalardayız. Esnafımızla, vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz, kucaklaşıyoruz, hal hatır soruyoruz." ifadeleriyle değerlendiriyor.

Hükümet ve belediye olarak esnafların önerilerine her zaman önem verdiklerini belirten Meclis Üyesi Hanefi Dilmaç, Türkiye’de ve Beykoz’da istikrar ve istikbalin devamı için Tokatköy sakinlerinin ‘Evet’ diyeceğine inandığını dile getirerek, “ Krizlere davetiye çıkartan, çift başlılığın olduğu bu sistemin değişmesi için 16 Nisan’da Tokatköylü hemşehrilerimiz ‘Evet’ diyecek” dedi.

Esnaf ziyaretinin yanı sıra yolda gördüğü vatandaşları da selamlayarak vatandaşlardan ve esnaflardan referandumda ‘evet’ sözü alan Dilmaç, ziyaret sırasında sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların fotoğraf çekme taleplerini de geri çevirmedi. Hanefi Dilmaç, daha sonra Yalıköy Mahallesi’nde gerçekleştirilen seçmen taramasına katılmak üzere bölgeden ayrıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Hanefi Dilmaç, Referandum 2017, Tokatköy

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"