Hanefi Dilmaç, Beykoz’da yüzde 60 oy alacağız

  • 0
  • 4770
Hanefi Dilmaç, Beykoz’da yüzde 60 oy alacağız
Hanefi Dilmaç, Beykoz’da yüzde 60 oy alacağız
Hanefi Dilmaç, Beykoz’da yüzde 60 oy alacağız
Hanefi Dilmaç, Beykoz’da yüzde 60 oy alacağız

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi aylar sonra yeniden toplandı.

Yeni dönemin ilk Danışma Meclisi toplantısı Kavacık Yaşam Merkezi önemli bir katılımla gerçekleştirildi.

Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır ve Eyüp Özsoy, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve üç kademe teşkilat mensupları katıldı.

İlçe Başkan Yardımcısı Hayrettin Yanık'ın Divan Başkanı olduğu Danışma Meclisi toplantısında, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç yaptı.

Konuşmasına geçmiş dönemlerde görev alan Belediye Başkanlarına ve yönetimleri ile İlçe teşkilatlarına teşekkür ederek başlayan Dilmaç, özellikle Yücel Çelikbilek ve Salim Kararmaz’ı da rahmetle andı.

Dilmaç, İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye seslenerek teşkilat olarak seçimlere hazır olduklarını söyledi.

Beykoz teşkilatının 2023’e hazır olduğunu ifade eden Dilmaç, “Tüm mahallelerinde teşkilat yapılanmasını tamamlamış bir teşkilat olarak İl Başkanımızın söylediği hedefi Beykoz’da gerçekleştireceğiz. Yüzde 60 artı bir alabilir miyiz? Başkanım alabiliriz. Çünkü biz yüzde 56 aldık, eğer bir gayret üzerine koyarsak ben bu anlamda sizin ve teşkilatımızın desteğine güveniyorum. Bu hedefe inşallah ulaşacağız” dedi.

Açılış konuşmasının ardından faaliyet sunumu gerçekleştirildi. Toplantının kalan bölümüne basın kapalı olarak devam edildi.

Haber Markezi

Beykoz Devlet Hastanesi’nden ne istiyorlar?
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi’nden ne istiyorlar?
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz