Hamzaçebi, sel mağduru Beykoz’u ziyaret etti

  • Güncelleme: 01.10.2018 18:12
  • Okunma: 6163 kez
  • Yorum: 0
CHP Genel Sekreteri M. Akif Hamzaçebi, sel sonrası büyük zarar meydana gelen Beykoz’u ziyaret etti.
Hamzaçebi, sel mağduru Beykoz’u ziyaret etti

Hamzaçebi, selden etkilenen Çengeldere, Mahmut Şevket Paşa, Ali Bahadır ve Örnekköy Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yaşanan sel felaketi ardından, Ankara programlarını iptal ederek partililerle birlikte Beykoz’a gelen Hamzaçebi, zarar gören aileleri de ziyaret etti.

“Elimden geleni yapmaya hazırım”

Cumhuriyet Halk Partisi olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirten Genel Sekreter Hamzaçebi, “Vatandaşlarımızın acısına ortak olmaya geldim. Doğa olayı maalesef önüne geçilemiyor. Benden talebi olan vatandaşlarımız lütfen iletsinler. Elimden gelen desteği vermeye her zaman hazırım. Tabi tek tesellimiz hiçbir vatandaşımızın canına bir şey olmamış olmasıdır” değerlendirmesinde bulundu.

Örnekköy Mahallesi’nde yıldırım düşmesi sonucu hasar alan Elif Çelik’e ait cam atölyesini inceleyen Hamzaçebi, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Devrin değiştiğini vurgulayan Hamzaçebi, “Dünyanın dengesi bozuldu. Bu tür afetler ile karşı karşıyayız” dedi.

Genel Sekreter Akif Hamzaçebi’nin Beykoz ziyaretine CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Meclis Üyeleri Okan Uzun, Gülay Demirel, Süleyman Kılıç ve Cavit Gül ile ilçe yöneticileri eşlik etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz