Güncel

Halk otobüsünde yangın korkusu

Halk otobüsünde yangın korkusu
2014.09.17 00:00
| | |
12534

Video galeri

Beykoz'da meydana gelen olayda içi yolcu dolu halk otobüsü alev alıp yandı.

Beykoz'da yolcu dolu halk otobüsü, sabah saatlerinde aniden alev aldı. Korku dolu anlar yaşanmasına neden olan olay, akıllara 4 kişinin hayatını kaybettiği halk otobüsü yangınını getirdi. 

Olay, sabah erken saatlerde Kavacık'ta meydana geldi. Tokatköy-Beykoz seferini yapan 15 TY sefer sayılı halk otobüsünün motor kısmından dumanlar çıkmaya başladı. Araçtan çıkan dumanları gören şoför, kapıları açarak yolcuları aşağı indirdi. Şoför ve çevredeki vatandaşlar, aracın motor kısmındaki alevlere yangın tüpü ile müdahale etmeye çalıştı. Yangın kısa sürede söndürülürken, yaşananlar amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

Korku dolu anların yaşanmasına neden olan olay, akıllara 27 Temmuz'da 4 kişinin yanarak hayatını kaybettiği halk otobüsü faciasını getirdi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Halk Otobüsü, Yangın, Tokatköy

reklam
2 Yorum
HAKKI BURAK MERCAN17.09.2014 15:39:19

YAKINDA 11H LERDEDE Bİ KÖTÜ HABER ALIRSANIZ ŞAŞIRMAYIN DURDURAK YOK 25 KİŞİLİK ARABALAR BEYKOZ PAŞABAHÇE KANLICA HİSAR HEKİMBAŞI VEYA YENİMAHALLE HALKINA VERİLECEK NÜFÜSLARI BELLLİ İNSANLAR NE İŞE YETİŞE BİLİYOR NEDE İNSAN GİBİ TAŞINIYOR EN KÖTÜ ARABALAR BU HATTA NE KLİMA AÇARLAR PİŞME GARANTİLİ BAZILARINI TENZİH EDEREK SÖYLÜYORUM.

Leyla Türkmen17.09.2014 14:14:17

15 TY'de böylesine fazialar kendini fazlasıyla göstermeye başladı. Yetkililer bir şeyler yapmak için neyi bekliyorlar?

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"