Halk Eğitim, hünerlerini Acarlar'da sergiledi

  • 0
  • 11227
Halk Eğitim, hünerlerini Acarlar'da sergiledi
Halk Eğitim, hünerlerini Acarlar'da sergiledi
Halk Eğitim, hünerlerini Acarlar'da sergiledi
Halk Eğitim, hünerlerini Acarlar'da sergiledi
Halk Eğitim, hünerlerini Acarlar'da sergiledi

Beykoz Halk Eğitim Merkezi, yıl sonunda Acarlar Mahallesi'nde bir resim sergisi açarak hünerlerini sergiledi.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri, İlknur Bakoğlu Tabak, Güneş Hüseyinkulu, Sibel Kumral, Jale Gültekin ve Nezahat Koptagit, yıl boyunca gerçekleştirdiği çalışmaları bir gün süreyle Acarlar Mahallesi'nde sergiledi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mamur, Acarkent Coliseum Sports Club'ın önünde açtıkları resim sergisinde yıl boyunca yapılan el emeği resim ve sepetlerin satışını gerçekleştirdiklerini belirterek, öğretmenlerin de öğrenciler kadar yorulduğunu söyledi.

"Bu yıl kaçıncı sergimiz hatırlamıyorum"

Müdür Mamur, beş öğretmenlerinin bu çalışmalara katkı sunduğuna işaret ederek, "Geçtiğimiz yıllara oranla daha kaliteli ve daha aktif bir Halk Eğitim Merkezi portresi çiziyoruz. Bu bizim açımızdan çok önemli bir şeydir. Çünkü daha önce bu kadar sergi açma imkanımız olmuyordu. Elbette bizlere verilen desteği görmezden gelemeyiz fakat öğretmenlerimiz de en az öğrencilerimiz kadar çalışıyor ve çaba gösteriyorlar. Bu yıl açtığımız kaçıncı sergidir bilemiyorum fakat aldığımız tepkilerde doğru yönde çalıştığımızı gösteriyor. Bizler Beykoz'da hiçbir vatandaşımızın el becerisi olmadan hayatlarını sürdürmelerini istemiyoruz" diye konuştu.

Acarlar Mahallesi'nde Beykoz Halk Eğitim Merkezi tarafından bir gün süreli resim sergisini ziyaret eden Kent Konseyi Başkanı ve Meclis Üyesi Emin Yavuz da merkez öğretmenlerini ve Müdür Mustafa Mamur'u tebrik ederek taktir edilecek çalışmalara imza attıklarının altını çizdi.

"Halk Eğitim Merkezi güzel çalışmalara imza atıyor"

Yavuz, "Daha önce kaç sergiye katıldığımız hatırlamıyorum. Ancak Beykoz Halk Eğitim Merkezimiz çok güzel çalışmalara imza atıyorlar. Başta Müdürümüz Mustafa Mamur beyi ve öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Grease Müzikali 40. yılında Beykoz’a geliyor
Önceki Grease Müzikali 40. yılında Beykoz’a geliyor
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz