Halk Eğitim, Beykoz'da sezonu kapattı

  • 19.06.2019 23:33
  • Güncelleme: 19.06.2019 23:34
  • Okunma: 8867 kez
  • Yorum: 0
Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği, sezonun sona ermesiyle birlikte veda kahvaltısında bir araya geldi.
Halk Eğitim, Beykoz'da sezonu kapattı

Halk Eğitim Merkezi bünyesindeki Okul Aile Birliği Anadoluhisarı Lotus Kafe'de düzenlediği sabah kahvaltısında sezona veda etti.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu, Beykoz İlçe SGK Müdürü Ferda Özkalender, OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mamur, Okul Aile Birliği Başkanı Taner Mert, kurum müdürleri, kurs öğretmenleri ve STK temsilcilerinin katıldığı kahvaltıyla, Halk Eğitim Müdürlüğü sezonu kapattı.

Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Taner Mert, yaptığı konuşmada öğretmenlere teşekkür anlamında bu organizasyonun yapıldığını ve iki sezondur birlik olarak ellerinden gelen çalışmaları yaptıklarını ifade etti.

"Bir şeyler yapmaya çalıştık"

Mert, "İlk geldiğimizde Ersel Hocam bana bu görevi tebliğ ettiklerinde büyük bir umutla bu göreve atıldım. Halk Eğitim merkezini Beykoz'da daha görünür bir hala getirmeyi hedefliyorduk. Burada sizlere bazı sözler verdik. Birkaç tanesini yerine getirdiğimize inanıyorum. Birkaç tanesinde de sınıfta kaldığımızın bilincindeyiz. Nedense bir türlü başaramadık. Okul Aile Birliği'nin ne olduğunu biz burada öğrendik ve bir şeyler yapmaya çalıştık. Önümüzdeki dönemde inşallah daha güzel şeyler yapacağız." ifadelerini kullandı.

"Bu sene de gemiyi limana yanaştırdık"

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mamur, sezon boyunca eğitmenlere emeklerinden dolayı teşekkür ederken, "Bu sene de gemiyi limana yanaştırdık. Ben katkısı olan herkese her zaman teşekkür ediyorum. her zaman olduğu gibi de Sayın kaymakamımıza ayrıca teşekkür ediyorum." diye konuştu.

"İyi bir şey yapılacaksa önce Beykoz yapar"

Kahvaltı programının kapanış konuşmasını yapan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Birlik Başkanı Taner Mert'in mütevazi davrandığının altını çizerek, "Kısa sürede Halk Eğitimin farkını fark ettirdiler. Hep söylüyorum İstanbul'da iyi bir şey yapılacaksa önce Beykoz yapar. Sadece fiziksel yetersizliklerimizden dolayı yapamadığımız bazı şeyler var. Önümüzdeki sezondan itibaren onları aşmış olacağız. Mustafa Hocam yaklaşık 500 kurs açtık dedi. 250 bin nüfuslu Beykoz için yeterli mi tabii ki yetersiz. Dediğim gibi bir takım fiziksel yetersizlikler nedeniyle de bunu taşıyamıyoruz." dedi.

"Neredeyse her gün bir sergi açtık"

Katırcı, şunları söyledi:

"Halk Eğitimimiz gerçekten güzel bir aile ortamında çalıştı. Samimi bir ortam oluşturdular. Meyvelerini de gördük. Son bir aydır neredeyse her gün bir sergi açtık. Bir çoğuna bizde katılmaya çalıştık. Her şeyimizle yanınızdayız. Bizim için eğitim birinci önceliklerimizden birisidir. Rahat olun, biz her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Güzel eserleriniz için çok teşekkür ediyorum."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz