Halit Kılıç da Beykoz için yola çıktı

  • 0
  • 5215
Halit Kılıç da Beykoz için yola çıktı
Halit Kılıç da Beykoz için yola çıktı
Halit Kılıç da Beykoz için yola çıktı

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Halit Kılıç düzenlediği toplantıyla her zaman partisinin bir neferi olduğunu söyledi.

CHP geçmiş dönem Meclis Üyelerinden Halit Kılıç, Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Kılıç, CHP Beykoz İlçe Başkanlığında düzenlediği toplantıda kendi özgeçmişini anlatarak Beykoz'da herkese ayırt etmeden yardım etmeye çalıştığını belirterek, "Adaylık sürecinde hangi mücadele arkadaşımız adaylaşırsa adaylaşsın partimize ve Beykoz'a hayırlı olsun diyerek çalışacağız. Dönemin AKP'li yöneticileri doğal sit kararını Beykoz'un başına bela olarak yıllarca anlattılar. Hatta AKP'li Beykoz Belediye Başkanı SİT kararını kendini durdurmak için engel olarak bile anlattı." dedi.

Yeni yapılan imar planlarında özel eğitim, özel sağlık ve özel spor alanlarına anlam veremediğini ve bu oyunları çözeceklerini dile getiren Kılıç, "Uygulama imar planı olan bölgelerde sadece üç firmanın ruhsat alıp imalata başlarken Beykozluların seyretmesi, güvenli ve sağlık barınma hakkına kavuşamaması bizim zorumuza gidiyor. Biz bu oyunları çözeceğiz. 2B özel proje alanı yapacağız dediler, hazineden devir aldıkları parselleri satıp geliri ile 10 bin konut yapacağız dediler." diye konuştu.

"Emek verdim, en yüce değer değil mi?"

Halit Kılıç, şunları söyledi:

"Bu 10 bin konut hikayesini 2 milletvekili seçimi, 2 yerel yönetimler seçiminde anlattılar. Beykozlunun oyunu aldılar, parasını aldılar şimdi 2B satışından gelen para bitti. Borçlanıldı ama ortada 10 tane konut yok. 2B proje alanları tarla ve bahçe tapulu olarak duruyor. Nereye kadar duracak belli değil. İnanın AKP'nin sokağa çıkacak hali yok. Beykoz'u mahalleleri etkileyen imar planları aylarca yıllarca beklerken, 5'i 1 yerdenin parseli 40'ı çıkmadan geliyor. Bunlarla uğraşmayacak mıyız? El ele kol kola olmamız lazım, AKP'ye göz açtırmamak lazım."

"Belediyenin tacizine uğrayanların derdi benim derdim oldu. Bölgedeki dernekler ve mücadele eden arkadaşlarla beraber bu kararların düzeltilmesi için itiraz dilekçeleri, idari dava dilekçeleri bilirkişi itiraz açıklama dilekçeleri istinaf temyiz dilekçeleri hazırlanması bilgi ve belge toplanması benim işim değil diyemedim. Emek verdim, emek en yüce değer mi değil mi?"

Haber Merkezi

Beykoz'da değişim Demirel ile Beykozlunun elinde
Önceki Beykoz'da değişim Demirel ile Beykozlunun elinde
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz