Bölge

Halime ve Serdar Uraylı çiftinden TOFD’ye iftar sofrası

Halime ve Serdar Uraylı çiftinden TOFD’ye iftar sofrası
23.06.2016 23:56
| | |
5231

Foto galeri

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)'nin Beykoz Şubesi, Ramazan boyunca merkez binasında gerçekleştirdiği iftar yemeklerine devam etti.

Geçtiğimiz yıl 4 Temmuz'da TOFD Beykoz Şubesi'nde kurduğu iftar sofrasını bu yıl yeniden kuran ve dostlarını da etrafında toplayan Halime-Serdar Uraylı çifti, katılımcılara teşekkür etti.

Beykoz Belediye Meclisi eski Üyesi ve AK Parti Kurucularından Necati Ak, Beykozlu İşadamı Mahmut Atom Duruk, İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi Kadın Kolları Başkanı Nimet Kaşıtoğlu, Eski İl Genel Meclisi Üyesi İlyas Yılmaz'ın aynı zamanda TOFD Yönetim Kurulu Üyesi olan eşi Figen Yılmaz, CHP Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Elif Çelik, Beykozlu Ayşegül-Taner Mert çifti ve geniş ailesi, Tenisçi Ebru Bulgurcu, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş'ın Eşi Hacer Demirtaş ve çok sayıda TOFD Üyesinin katıldığı yemekte Ortaçeşme Cami İmam Hatibi Seydi Aksoy da Kur'an-ı Kerîm okudu.

Yemek boyunca Necati Ak ile Nimet Kaşıtoğlu bir arada oturup, kendilerini selamlayan kişilerle sohbet ederken; Elif Çelik de Mahmut Atom Duruk ile eşi Zehra Kaymakamoğlu Duruk ile konuştu. TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe ise tüm masaları tek tek dolaşarak, konuklarla ilgilendi ve katılımları ile destekleri dolayısıyla onlara teşekkür etti.

‘Gülnar-Erkan Aşçıoğlu çifti de oradaydı’

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe'nin evsahipliği yaptığı yemekte, sponsor olan Halime-Serdar Uraylı çifti de kısa konuşmalar gerçekleştirdi. Dernek yöneticileri, üyeleri ve dostlarla bir araya gelmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden çift, bu sırada mutluluklarını da gizlemedi. Daha önce yalnızca Dost Beykoz'un yaptığı ve Beykoz'da Nikah Masası Engel Tanımıyor başlığıyla duyurduğu çiçeği burnunda çift Gülnar-Erkan Aşçıoğlu da yemeğe katılanlar arasındaydı. Saadetleri gözlerinden okunan çift, Saniye Efe ile de bir araya gelip, bir süre sohbet etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, TOFD, İftar, Halime Uraylı, Serdar Uraylı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"