Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı

  • 0
  • 3515
Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı
Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı
Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı
Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı

İstanbul SAL 5. Grubunda liderliği zorlayan Beykoz 1908, hafta sonunda gerçekleşecek olan Yamanspor karşılaşmasının hazırlıklarında son aşamaya geldi.

Boğaziçi ekibinde Ayazağaspor ile oynanan karşılaşma sonrasında yaşananların ardından saha 4 maç kapatılmış ve tarafsız sahadaki karşılaşmaların da seyircisiz oynanması kararı verilmişti.

Konsantre olmak zorundayız

Sarı-Siyahlı ekipte Asbaşkan Sedat Kaba ceza kurulundan hiçte adil olmayan bir kararının çıktığını bunun da takım olarak kendilerini daha da kamçıladığını söylerken, "Bu andan sonra geri dönüp verilen ceza ile ilgili yorumlamlarda bulunmayacağız, çünkü yaşananları olayların failini herkes gördü ve bilmekte. Biz sadece bu konudaki tavrımızı, tepkimizi gösterdik ve artık kalan maçlarımıza konsantre olmak zorundayız" dedi.

Verilen ara sonrasında takıma önemli takviyeler yaptıklarını ve uyum sürecinin de başarı ile tamamlandığına vurgu yapan Sedat Kaba, "Büyük Beykoz camiası takımlarını bu zorlu süreçte yalnız bırakmayacaktır. Tamam, maddi olarak da büyük bir ihtiyacımız var ancak hiç olmaz ise manevi anlamda bu futbolculara sahip çıkalım, Beykoz'a katkıda bulunalım. Kalan her maçımız bir final niteliği taşımakta. İdmanlara gelip moral, motivasyon katalım. Yamanspor maçı ile yeni bir seri başlatmak istiyoruz. Rakibimizi kesinlikle küçümsemeden çıkıp futbolumuzu oynayacağız ve evimize galibiyetle döneceğiz." diye konuştu.

Pazar günü gerçekleşecek maç öncesinde takıma dahil edilen isimlerin lisans işlemlerinin tamamlandığını söyleyen Kaba, "Sadece deprem bölgesinden bir takımdan yani Şanlıurfa Siverekspor'dan transfer ettiğimiz Süleyman Can'ın lisansını çıkarmak için TFF'den gelecek son açıklamaları bekliyoruz" dedi.

Yamanspor - Beykoz 1908 A.Ş. karşılaşması 5 Mart Pazar Günü Saat 14.00'de Dudullu Stadında oynanacak.

Spor Servisi

Beykoz elektrik kesintileri (3-4 Mart 2023)
Önceki Beykoz elektrik kesintileri (3-4 Mart 2023)
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz