Sponsorlu Haber

Hakmar aktüel devrini başlattı

Hakmar aktüel devrini başlattı
28.06.2017 19:55
| | |
2119

İstanbul'un en büyük alışveriş marketlerinden biri olan hakmar; Hakmar Aktüel isimli kataloğu ile diğer marketlerin kendi arasındaki rekabete dahil oldu.

1997 Yılında İstanbul'un Pendik ilçesinde kurulan Hakmar marketleri gerek kaliteli gerekse uygun 15.000 çeşit ürünü ile insanlara hizmet etmeye devam ediyor. Bugün İstanbul'da 23 şube sayısına ulaşarak kalitesini ortaya koyan Hakmar gündemi de takip ediyor. BİM, A101, ŞOK gibi marketlerin haftalık ve aylık aktüellerini yayınlamasıyla birlikte daha çok satış yaptığını gözlemleyen Hakmar bu konuda da yeni atılımlar yaptı. Aktüel ve insertler ile sektöre yeni bir boyut kazandıran Hakmar marketleri bir ay içerisinde 5 adet Aktüel yayınlıyor.

Hakmar Aktüel içerisinde birçok ürün grubunda tatmin edici indirimler yapılmakta. Gıda ürünlerinden, giyim kuşama, teknolojik aletlerden ev dekorasyonuna kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan Hakmar bu ürünleri oldukça uygun fiyatlara satarak müşteri portföyünü de genişletmek istiyor.

Hakmar marketlere ait Aktüelleri kendi sitesinden inceleyebilirsiniz. Yau da aktüeller ve kataloglar alanında kurumsal anlamda hizmet veren Tüm Aktüeller uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Hakmar, Alışveriş, Market, Katalog

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"