Bölge

Hakan Bekar seçimi 1 oyla kaybetti

Hakan Bekar seçimi 1 oyla kaybetti
24.04.2016 21:37
| | |
5243

Beykoz'da yapılan Artvinliler Hizmet Vakfı'nın olağan kongresinde emektar Başkan Hakan Bekar, bayrağı Dr. Mustafa Melek'e devretti

Göreve geldiği günden bu yana Artvinliler için büyük çaba harcayan, birçok kez memleketine giderek, burada yaşananan felaketin ardından açılan yaraları sarmaya çalışan Beykozlu Hakan Bekar, Genel Kurul'da yarıştığı Dr. Mustafa Melek'e karşı 1 oy farkla kaybetti. Daha önce Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nda da görev yapan ve halen Beykent Üniversitesi'nde Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdüren Dr. Mustafa Melek, 175 oya karşılık aldığı 176 oyla Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı seçildi. Olağan Genel Kurulu Beykozlu İşadamı İsmet Acar da takip ederken, Vakıf seçimlerine beklenenin üzerinde bir katılım olması dikkat çekti.

Beykoz Kavacık'taki Limak Hotel'de gerçekleştirilen Artvinliler Hizmet Vakfı Olağan Genel Kurulu'na iki liste sunuldu. Vakıf Başkanı Hakan Bekar'ın listesinde İlter Turan, Akın Varan, Ali Rıza Turan ve Mustafa Kazancı gibi isimler dikkat çekerken, Dr. Mustafa Melek'in listesinde ise Emire Mine Emirzade, Pınar Ersoy, Tuncay Akın Orhan ve Varol Türker isimleri öne çıktı. Oy verme işlemine geçildikten sonra sayım işlemlerinin tamamlanmasına kadar uzunca bir süre geçerken, bu sırada sonuçlarda bir sürpriz yaşandı. Vakıf Başkanı Hakan Bekar, yalnızca 1 oy farkla yarışı kaybederken, Artvinliler Hizmet Vakfı'nın yeni Başkanı Dr. Mustafa Melek oldu.

Dr. Mustafa Melek'in Yönetim Kurulu listesi ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Liste:

1. Dr. Mustafa Melek

2. Emire Mine Emirzade Artar

3. Nuran Dursunoğlu

4. Pınar Ersoy

5. Ahmet Özbayrak

6. Hüseyin Altunbayrak

7. Mustafa Akbıyık

8. Kenan Satır

9. Necdet Bakır

10. Tuncay Akın Orhan

11. Varol Türker

Denetim Kurulu Asil Liste

1. Muhterem Yılmaz

2. Yalçın Aydın

3. Kamil Yavuz

Anahtar Kelimeler: Artvinliler Hizmet vakfı, Kongre, Hakan Bekar, Mustafa Melek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"