Güncel

Hafriyat kamyonu Beykoz'da tarihi yalıya çarptı

Hafriyat kamyonu Beykoz'da tarihi yalıya çarptı
24.08.2017 18:21
| | |
15105

Foto galeri Video galeri

Beykoz'da hafriyat kamyonu önce bir dolmuşa ve karpuz tezgahına, ardından da tarihi Ahmet Mithat Efendi Yalısı'na çarptı.

Beykoz'da tarihi Ahmet Mithat Efendi Yalısı'na çarpan kamyonun sürücüsü yaralandı. 

Yalıköy'de, 34 RJ 0096 plakalı hafriyat kamyonunun şoförü Yahya Macit (53) direksiyon başında epilepsi krizi geçirmesiyle araç hakimiyetini kaybetti.

Macit yönetimindeki harfiyat kamyonu, önce karşı yönden gelen 34 TZE 40 plakalı dolmuşa ardından da bir karpuz tezgahına çarptı ve Ahmet Mithat Efendi yalısına çarparak durdu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kamyon içindeki Macit'i kurtararak sağlık görevlilerine teslim etti. Şoför Yahya Macit, Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, çarptığı dolmuş ve yalıda maddi hasar meydana geldi. 

Acil Servis ekiplerinin hastaneye kaldırdığı Macit'in hastaneden kaçtığı iddia edilirken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Ahmet Mithat Efendi Yalısı, Kaza, Harfiyat, Kamyon, Beykoz Belediyesi, Yahya Macit, Dolmuş

reklam
1 Yorum
ali veli27.08.2017 12:08:52

eliplepsi hastasına ehliyet mi verilir mi, ne zaman kriz geçireceği belli değil. onlarca can alabileceği bir otobüse de çarpabilirdi. ehliyeti verirken sağlık durumuna hiç dikkat etmiyorlar bu kişiler ehliyet verilmeyecek bir kara liste de olmalılar.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"