Haber Türk resmen dalga geçti

  • 0
  • 11572
Haber Türk resmen dalga geçti

Haber Türk spor sayfasında Beykozsporla ilgili haber Beykoz’da alay konusu oldu. Beykozspor’un 5 takımının dibe çökerek 5’i 1 yerde yaptığı söylendi.

Beykoz’da alay konusu olan haberde şöyle denildi:

5’i bir yerde hüsran… Fenerli övündü, Beykozlu dövündü…

Fenerbahçe, 5 branşta şampiyon olurken, asırlık Beykoz 1908 kulübü, 5 kategoride dibe çakılmanın şokunu yaşadı. Sarı-Siyahlı taraftarlar, bu yüzden rakiplerinin alay konusu oldu.

Türkiye Fenerbahçe’nin 5 branşta elde ettiği tarihi şampiyonlukları konuşurken, bir başka kulüp de tam tersi bir profil çizerek 5 şok birden yaşadı. Türkiye’nin köklü kulübü Beykoz 1908, iki branşta yarıştığı 5 takımla birlikte dibe oturup taraftarını üzüntüye boğdu.

Beykoz 1908, futbolda geride bıraktığımız sezon 3.Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e düştü. Kulüpteki kötü yönetimin faturasını ağır şekilde ödeyen Sarı-Siyahlılar bununla da kalmadı. Marmara Üniversitesi ile sponsorluk anlaşması yapan Kadın Futbol Takımı da Bayanlar 2. Lig B Grubu’ndaki erkek basketbol takımının da kaderi değişmedi. 24 puanla Ligi sonuncu bitirip, Bölgesel Lig’e düştü.

3 takımı küme düşen Beykoz, diğer 2 kategoride de son sırada yer alarak “tersten 5’i bir yerde” yaptı!... Beykoz U-19 Futbol Takımı, grubunun puansız tamamladı. U-17 Takımı da ağabeylerine ayak uydurup son sırada kaldı. Bir dönem Adaletspor ile birlikte Atatürk Kupası’nı kazanan, G.Saray ve F.Bahçe’ye kök söktüren Beykoz’un bu tarihi başarısızlığı rakip taraftarların alay konusu oldu. Sarı-Siyahlı renklere gönül verenler ise“Tersten tarih yazıp 5’i bir yerde yaptık! Bu  acıyı yaşatanlar utansın” diyerek yönetimi hedef aldı.

Haber Türk

Siyasetten spora Kamil Adnan Güner
Önceki Siyasetten spora Kamil Adnan Güner
Beykoz’da bisiklet yarışı için yollar kapanmayacak
Sonraki Beykoz’da bisiklet yarışı için yollar kapanmayacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz