Güncel

Güncel

Ilgaz: Sanatçı eleştirmek zorundadır

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nun düzenlemiş olduğu “Ayın Yazarı” etkinliğine Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz konuk oldu.

Güncel

Dost Beykoz yazarları Furkan’ı anlattı

Ortaçeşmespor U-16 takımında forma giyen Muhammed Furkan Boylu’nun vefatı ulusal yayın yapan TV kanallarında tartışma konusu oldu.

Güncel

Çamlıbahçe’ye kalıcı çözüm…

Beykoz’un derelerini ve çevreyi tertemiz bir çehreye kavuşturacak olan atık su bağlantı inşaatları devam ediyor.

Güncel

Çalışmayan Kadını Unutmayalım

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye'nin kadın çalışanlarına verdiği kahvaltı ile Kadınlar Günü'nü kutladı.

Güncel

Evini vinçle taşıyan inşaatçı konuştu

Yüksel Aşıkkutlu'nun (48) evinin bulunduğu arazisinin bir bölümü 2-B yasası ile ormanlık alanda kaldığı için devlet tarafından istimlak edilmişti.

Güncel

CHP'li Aydın Düzgün 2B için net konuştu

CHP'li Aydın Düzgün, 2B yasası ile ilgili Çiğdem Mahallesi'nde yaklaşık 350 kişi topladı ama şöyle dedi:

Güncel

AB Bakanı Beykoz’da kimi ziyaret etti?

Önceki hafta AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi toplantısında, HAS Partililerin AK Parti’ye geçiş yaptıkları programda önemli açıklamalarda bulunan Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış, bu hafta yine Beykoz’daydı.

Güncel

Karadenizli inşaatçı evini vinçle taşıdı

Beykoz’da yaşayan inşaatçı Yüksel Aşıkkutlu, istimlak edilen arazisindeki evini National Geographic'de yayınlanan bir belgeselden esinlenerek vinçle taşıdı.

Güncel

İstanbul'un incisi Beykoz’dan güzel haberler

Devlet Okulu ve Sivil Toplum el ele verdi, Özel Eğitim Gereksinimi Olan Çocuklar Bilgisayara kavuştu:

Güncel

Kahraman polise müdüründen ödül

İskelede, arkadaşıyla girdiği iddia sonucunda denize atlayan U.Ö.’yü kurtaran Polis Memuru Sabahattin Elçiçek’e Emniyet Müdürü Erkan Demirci ödül verdi.

Güncel

Kaymakam Erdoğan, Dost Beykoz’u ziyaret etti.

Dost Beykoz'u ziyaret eden Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, halk, sivil toplum ve siyasilerle ortak bir akıl oluşturarmaya gayret edeceklerini söyledi.

Güncel

Görele Federasyonu Kongre yaptı

Giresun Görele İlçesine bağlı köy ve belde derneklerinin oluşturduğu Görele Dernekler Federasyonu (GÖR-FED) Olağan Genel Kurul Toplantısını Beykoz’da yaptı.

Güncel

ÖPA gelirleriyle 10 bin bina yenilenecek

Her binada ortalama 5 kişi olduğu varsayımıyla, Çelikbilek'in projesi gerçekleştiğinde, olası bir depremde yaklaşık 50 bin can kurtulacak.

Güncel

Prizren’de bağımsızlık coşkusu...

Kardeş Prizren’de Kosova’nın V. Bağımsızlık yıl Dönümünü kutlandı. Prizren’deki kutlamalara katılan Beykoz Belediyesi 31 kişilik bir heyetle cumhuriyet coşkusunu paylaştı. 17 Şubat 2008’de bağımsızlığını ilan etti.

Güncel

Dolandırıcılar Metin Torun’un adını kullandı

Gaziosmanpaşa’dan Beykoz’a gelerek dolandırıcılık yapmaya çalışan zanlılardan biri yakalandı, diğeri ise kaçmayı başardı… Dolandırıcılar Metin Torun’un adını kullanarak iş adamlarından para istedi.

Güncel

Tarihi Kışla inanç turizmine hizmet edecek

İBB’nin Yalıköy’de bulunan Tarihi Kışla Binası’nı 25 yıllığına Hüdayi Vakfı’na bedelsiz olarak tahsis etmesine CHP’nin itirazları devam ediyor.

Güncel

Muhtar Kolcu: Bende Mağdurum

Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu, Beykoz Belediyesi’nin İBB’ye devredeceği taşınmazlarla ilgili tartışmaların artması üzerine mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Güncel

Beykoz'da her mahalleye yeraltı çöp konteyneri

Beykoz’un geleceği için çevre ve temizlik hizmetleri alanında modern projeler geliştiren Beykoz Belediyesi tüm mahallelere yer altı konteynerleri kuruyor.

Güncel

Gergin Kongrenin Galibi Metin Yıldız

Beykoz Kars, Ardahan, Iğdır Derneği (KAI)'nin Beykoz vakfı Salonu'nda yapılan Olağanüstü Kongresi oldukça gergin geçti.

Güncel

Beykoz'un minikleri keşfedilme yolunda

Küçük Hanımefendiler ve Beyefendiler yetiştirme ülküsüyle hareket eden Beykoz Yeşil İnci Çocuk Akademisi, Aile Gelişim Seminerleri vermeye devam ediyor.

Güncel

Erdoğan’ın talimatı kime nasip oldu?

Dedeoğlu Kiremitdere Cami, 28 Şubat Süreci’nin başlaması ve dönemin Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görevden alınmasıyla yapılamamıştı.

Güncel

Beykoz heyeti Mohaç’ta ağırlandı

Macaristan’daki kardeş şehrimiz Mohaç’ta her yıl olduğu gibi bu yıl da baharın gelişi Bushos Festivali’ye kutlandı.

Güncel

Rotası kalifiye iş gücü ve bilgili bireyler

Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Beykozlu gençleri, bilgili ve nitelikli bireyler olarak geleceğe hazırlıyor.

Güncel

BEYMEZ'den Rüzgarlıbahçe gerçeği

Rüzgarlıbahçe’de CHP’li Meclis Üyelerinin müracaatıyla başlayan yargı sürecinden rahatsızlık duyan BEYMEZ bir basın toplantısı düzenledi.

Güncel

Beykoz’un her köşesine kalıcı alt yapı

Beykoz’da hayatı kolaylaştıran alt ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor, ilçe sakinlerine her geçen gün standart ve kalıcı hizmetler sunuluyor.

Güncel

El Ele Gönül Gönüle Kongre

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi Kongresi, Beykoz Vakfı'nda gerçekleştirildi.

Güncel

Dernekler kentsel dönüşümü tartıştı..

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, üye dernek yöneticilerine yönelik 'Kentsel Dönüşüm Nedir?' adı altında bilgilendirme programı gerçekleştirdi.

Güncel

Denizciler Mecliste yıpranmayı konuştu

Beykoz Denizciler Derneği bir toplantı için gittikleri Ankara’da, Denizcilerin yıpranma hakkıyla ilgili TBMM’de bazı görüşmelerde bulundu.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"