Güncel

Güncel

Ali Atıf Bir’den Başkan’a sorular

Belediye seçimlerinde oyumu şu anda belediye başkanlığı görevini sürdüren Yücel Çelikbilek'e verdim. Şu ana kadar beni rahatsız eden bir davranışı olmadı.

Güncel

Küçüksu’da kaza... 5'i kadın 6 yaralı

Beykoz'da, iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 5'i kadın 6 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Güncel

Piknik ve Mesire alanları denetlendi

Beykoz Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların mesire alanlarında daha huzurlu vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla denetimlerini artırdı.

Güncel

Yeni Şafak çalışanı Bozhane'de dayak yedi

Hafta sonu ailesi ile Bozhane Çay Bahçesi'ne giden Yeni Şafak Gazetesi çalışanı Hasan Morgil, mekan sahiplerinin saldırısına uğradı.

Güncel

CHP Beykoz İlçe Başkanına kınama…

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür’e yazmış olduğu bir yazısından dolayı telefon ederek hakarette bulunan CHP Beykoz İlçe Başkanı’na Anadolu Yakası basın kurumlarından tepki geldi.

Güncel

Dünyanın Öğrencisi Beykoz'da

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, Kültürlerarası İletişim Günü etkinliği kapsamında yabancı uyruklu öğrencilere kapılarını açtı.

Güncel

El freni unutulan araç denize gitti

Barbaros Hayrettin Paşa denizcilik Meslek Lisesi otoparkında park halinde duran KIA marka 34 DC 1303 plakalı araç deniz uçtu.

Güncel

Yetki kötüye mi kullanılıyor?

Marmara Üniversitesi yöneticilerinin, Küçüksu Mesire Alanı’nın tahrip edilmesine ve zemininin mıcırla kaplanmasına göz yumduğu ortaya çıktı.

Güncel

Elimizden ne geliyorsa yaparız

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçe genelindeki site sakinleriyle yemekli toplantı yaptı.

Güncel

Giresunluların ağır misafiri

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Giresun Göreleli Ahmet Mahmut Ünlü, Beykozlu Giresunlular Derneğini ziyaret ederek hemşerileriyle hasret giderdi.

Güncel

2B Mağduru Hatice Köse'nin Sarayı

CHP Grup Toplantısı’nda 2B ile ilgili yaptığı konuşmayla Türkiye’nin tanıdığı bir sima haline gelen Hatice Köse, gecekondusunda soruları yanıtladı.

Güncel

Beykoz’dan Kızılay’a 110 ünite kan

Kızılay tarafından düzenlenen Kan Bağışı Kampanyalarına duyarsız kalmayan Beykozlular, hafta sonunda soluğu Kızılay Tırında aldı.

Güncel

Beykoz’da rayiç bedel tepkisi büyüyor.

2B arazilerine ilişkin açıklanan rayiç bedeller Beykoz halkını sokaklara döktü… Fiyatlara tepki gösteren vatandaşlar ulusal basının da ilgi odağı oldu…

Güncel

3. Köprü çalışmalarına start verildi

Sarıyer`in Garipçe Köyü ile Beykoz Poyrazköy arasında yapılması planlanan Boğaz`a 3. Köprü inşaatı çalışmaları devam ediyor.

Güncel

Yücel Çelikbilek meslektaşlarıyla buluştu

‘Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Haftası’ dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı, Yücel Çelikbilek, mali müşavir ve muhasebecilerle bir araya geldi.

Güncel

Dost Beykoz Ailesinde derin hüzün…

Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Sinan Kavrak’ın babası Mehmet Ali Kavrak Hakk’a yürüdü…

Güncel

Kılıçlı Film Platosu kuruluyor...

Beykoz'da 266 dönümlük alanda inşasına başlanan platonun, sinema sektörünün yeni cazibe merkezi olması bekleniyor.

Güncel

Çelikbilek: Yaşlılarımız hayata küsmesin

Sivil toplum kuruluşları ve derneklerle her platformda bir araya gelen, çalışmalarına destek veren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçede faaliyet gösteren çeşitli yöre dernekleri ve yönetimlerini makamında kabul etti.

Güncel

Beykoz'un umudu 2B Sürecini rayiç bedel tıkadı

2B’de başvuru süresinin dolmasına rağmen İstanbul’da rayiç bedeller hâlâ açıklanmadı.

Güncel

Hayat hızlandıkça şiddet artıyor!

Sosyolog, gazeteci ve yazar Fatma Barbarosoğlu’nun gündelik hayattaki değişimleri aktardığı ve gözlemlerini paylaştığı “Gündelik Hayat Analizleri” devam ediyor.

Güncel

Beykoz Gençlik Meclisi çalışmalarına başladı

Beykozlu gençlerin ilçeye dair projeler üreteceği bir platform olan Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni dönem çalışmalarına başladı.

Güncel

Otağtepe’de yangın korkusu yaşandı

Beykoz Otağtepe’de, çatısında tadilat çalışması yapılan 5 katlı binada yangın çıktı.

Güncel

Beykoz Çanakkale sınavını geçemedi

Beykoz'daki 8 sivil toplum örgütünün ortaklaşa düzenlediği Çanakkale Yürüyüşü'ne vatandaşlar ilgi göstermezken, siyasilerde yürüyüşü fırsat telakki etti.

Güncel

Soğuksu'da Faciadan Kıl Payı Dönüldü

Soğuksu Mahallesi Mehmet Akif Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı binanın çatısı Lodos'un etkisiyle uçtu.

Güncel

Ilgaz: Sanatçı eleştirmek zorundadır

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nun düzenlemiş olduğu “Ayın Yazarı” etkinliğine Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz konuk oldu.

Güncel

Dost Beykoz yazarları Furkan’ı anlattı

Ortaçeşmespor U-16 takımında forma giyen Muhammed Furkan Boylu’nun vefatı ulusal yayın yapan TV kanallarında tartışma konusu oldu.

Güncel

Çamlıbahçe’ye kalıcı çözüm…

Beykoz’un derelerini ve çevreyi tertemiz bir çehreye kavuşturacak olan atık su bağlantı inşaatları devam ediyor.

Güncel

Çalışmayan Kadını Unutmayalım

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye'nin kadın çalışanlarına verdiği kahvaltı ile Kadınlar Günü'nü kutladı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"