Güncel

Güncel

Polonezköy Yolu üzerinde satış yasak

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Süleyman Erdoğan, Polonezköy’de yaşanan gerginliğe değinerek, köy yolu üzerinde satışların yasaklandığını söyledi.

Güncel

Rüzgarlıbahçe’ye Nanoteknolojik Okul

Beykoz’da Dünya Bankası’nın desteği ve hayırseverlerin katkılarıyla nanoteknolojik malzeme kullanılarak yenilenen Rüzgarlıbahçe Ortaokulu yeni eğitim-öğretim yılına başladı.

Güncel

Riva’da yangın merdiveni skandalı

İstanbul'da bir organizasyon şirketinde çalışan Mustafa Bayır, bir toplantıya katılmak için Beykoz Riva’daki 4 yıldızlı otele gitti.

Güncel

Başkan Yücel Çelikbilek müjdeyi verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ında katıldığı İBB’nin Beykoz’a yaptığı 940 milyon TL değerindeki yatırım ve hizmetlerin tanıtım, temel atma ve toplu açılış töreninde konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek müjdeyi verdi.

Güncel

İsmail Türüt'e 10 gün hapis cezası

Beykoz Çavuşbaşı'nda ikamet eden Karadenizli ünlü türkücü İsmail Türüt'ün başı bu kez nafakayı ödemediği için dertte. Nafaka borcu yaklaşık 50 bin TL'yi bulan türkücüye Beykoz İcra Ceza Mahkemesi, 10 gün hapis cezası verdi. Türüt, bu borcu öderse hap

Güncel

İmam Hatiplilerin prefabrik tartışması

Beykoz Kavacık’ta yıkılan Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu’nun öğrencilerine boş okul yerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından prefabrik okul tahsis edilince ortalık karıştı.

Güncel

Bilgili Hanımlar sertifikalarını aldı...

Beykoz Belediyesi’nin ev hanımlarının günlük internet ve bilgisayar teknolojisinden yararlanması için açtığı “Bilgili Hanım Kurs Programı”ndan mezun olan 192 kursiyere daha sertifikaları verildi.

Güncel

Beykoz’da nöbet tutturan hırsızlık

Beykoz’da inşaat malzemeleri satan işyerinden 10 bin liralık malzeme çalan hırsızlar güvenlik kameralarına yakalandı. İşyeri sahibi İslam Akyıldız, 2 yıldır mahallelerinde yaşanan hırsızlık olayları nedeniyle geceleri mahallede sopalarla nöbet tuttuk

Güncel

Çavuşbaşı'nda Orman Yangını

Beykoz Çavuşbaşı ormanlık alanda yangın çıktı. İtfaiyenin havadan ve karadan müdahale ettiği yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Güncel

Mağripli Gençler Beykoz’a hayran kaldı

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV)’nin davetlisi olarak MAĞRİP ülkeleri ( Tunus, Fas, Cezayir, Libya ve Mısır)’dan ülkemize gelen 30 öğrenci Beykoz Belediyesi tarafından ilçemizde ağırlandı.

Güncel

Beykoz’da gemi faciası gece atlatıldı

Marmara'dan Karadeniz'e doğru giden 'Erhan Araz' isimli kuru yük gemisi, Beykoz sahilinde bir balıkçı barınağının bulunduğu bölgede kıyıya çarptı.

Güncel

Nakliye kamyonunu böyle çaldılar

Beykoz’da bir yatak firmasına ait nakliye kamyonetinin çalınma anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Güncel

Oğlumu ölü ya da diri bulun…

Askere gitme hazırlığı yaparken köprüden atlayan Mehmet Dal'ın cesedi beş gündür bulunamadı. Anne Canan Kaya, "Oğlum ölü ya da diri bulunsun istiyorum" dedi.

Güncel

Metin Külünk Beykoz'da inceleme yaptı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye çalışmalarını AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile inceleyerek, kendisine yürütülen projelerle ilgili bilgi verdi.

Güncel

Ölen Buse Balcan değil akrabasıymış…

14 Ağustos’ta İzmir’e gitmek üzere yola Beykoz’dan yola çıkan 59 yaşındaki Nevzat Balcan yönetimindeki otomobil, İkizcetepeler Barajı’na 6 kilometre kala bilinmeyen bir nedenle kontrolden çıkmış ve meydana gelen kazada 3 kişi can vermişti.

Güncel

30 Ağustos'da yine bildik tepkiler vardı

Beykoz'da gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni olaylı bitti.

Güncel

Muharrem Kaşıtoğlu Başkan vekili oldu

İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, İSTKA Kalkınma Kurulu Başkanvekilliğine seçildi.

Güncel

Zabıta Amiri Ayhan Ocak vefat etti

10 yıldır kalp rahatsızlığı yaşayan Ayhan Ocak yaklaşık 15 gün önce kalp krizi geçirmiş, önünden geçtiği bir evden su istemiş ve orada yere yığılmıştı.

Güncel

Rizelilerden Mısır katliamına sert kınama

Beykoz Rizeliler Derneği Yönetimi Mısır’daki askeri darbeyi ve sonrasında yaşanan katliamları sert bir şekilde kınadı.

Güncel

19.08'de Yargıçlar Sokağa döküldü

Beykoz Spor Taraftar Grubu olan Boğazın Yargıçları, 19.08 Dünya Beykozlular Günü'nü Onçeşmeler önünde kutladı.

Güncel

Müfettişler Kıyı Emniyeti suçlu buldu

Şile açıklarında batan yük gemisinin mürettebatını kurtarmak isterken batan ve Beykozlu denizcilerin ölümüne sebep olan bot kazasına 8 ay sonra soruşturma izni çıktı.

Güncel

Hatalı sollama Riva Yolu'nda can aldı

Akşam 18.30 sularında Riva Yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında Selçuk Ünkaracalar isimli vatandaş hayatını kaybetti.

Güncel

16 yıldır mahkeme kapılarını aşındırıyorlar

Beykoz’da iki köyün sakinleri 600 dönüm arazi için 16 yıldır mahkeme kapılarını aşındırıyor.

Güncel

Prof. Hüseyin Öztürk Milliyet’e konuştu

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Hüseyin Öztürk Milliyet Gaztesi’nde vermiş olduğu tam sayfa röportajında doğal afet ve su havzalarına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güncel

Arıcılar bilinçleniyor, balda kalite artıyor

Bal üretiminde İstanbul’un ilçeleri arasında ilk sırada yer alan Beykoz’da, doğal bal üretimi ve kaliteyi artıracak çalışmalar devam ediyor.

Güncel

Görele Köyü’nde iftar sofrasına protesto

Bundan 1 ay önce 2B Rayiç bedellerinin yüksek oluşunu protesto eden Görele Köyü sakinleri Beykoz Belediyesi’nin kurmuş olduğu iftar sofrasına oturmadı…

Güncel

2500 öksüz ve yetime bayram sevinci

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’de yetim, öksüz, şehit çocuğu ve ihtiyaç sahibi 2 bin 500 çocuğa bayramlık giysileri dağıtılmaya başlandı.

Güncel

Korsana bir milyon liralık baskın

Beykoz ve İBB Meclis Üyesi olan ve aynı zamanda Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanlığı'nı yürüten Muharrem Kaşıtoğlu, teşkilatıyla birlikte son yılların en büyük sahteciliğini ortaya çıkardı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"