Güncel

Güncel

Vatandaşın elinden 2B arazilerini alın

Çalar Saat adlı programı sunan Fatih Portakal, Beykoz'daki bazı emlakçıların, bankaların talimatıyla vatandaşların arsalarını ellerinden almaya çalıştığını iddia etti.

Güncel

Dr. Yaşar Çelik koltuğunu devretti.

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kendisini ziyaret eden kreş çocuklarını kabul etti.

Güncel

Beykoz Belediyesi’nde sözleşme tamam…

Beykoz Belediyesi ile DİSK Genel İş Sendikası arasında 214 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi, Beykoz Belediye Başkanlığı önünde düzenlenen törenle imzalandı.

Güncel

3 kişi mahkemeye zorla getirilecek

CHP Meclis Üyeleri Halit Kılıç, Naci Candaş, Mustafa Yiğit ve Nihat Arıcan’ın şikayeti üzerine başlayan Rüzgarlıbahçe davasında ikinci duruşma yapıldı.

Güncel

Kimin malını kime satıyorsunuz?

Aydın Düzgün, Beykoz Belediyesi’nin İBB’den 60 liraya aldığı arazileri 440 liraya satmaya çalıştığını söyledi.

Güncel

Beykoz Eminönü'ne çıkarma yaptı

Yürürlüğe giren 2B yasası sonrasında, Beykoz bölgesi için belirlenen rayiç bedelleri yüksek bulan Beykozlular, eylemlerine devam ediyor.

Güncel

TBMM Arsasının Rayiç Bedeli Ne Kadar?

2B arazisi üzerinde evi olan Beykozlu vatandaş Niyazi Suiçmez, Meclis’e yazdığı dilekçeyle öyle bir soru sordu ki.

Güncel

Beykoz Kızılay'ın Peygamber Sevgisi

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi, Kutlu Doğum Haftası'nda vatandaşlara etli pilav ikram etti.

Güncel

Özel kalem arayınca işler değişti

Zihinsel engelli çocuğa tecavüz etmeye çalışan Özgür Ö.'yü suçüstü yakalayan polis, çocukla zanlıyı karakola götürdüğünde meslektaşının tepkisiyle karşılaştı.

Güncel

Ali Atıf Bir’den Başkan’a sorular

Belediye seçimlerinde oyumu şu anda belediye başkanlığı görevini sürdüren Yücel Çelikbilek'e verdim. Şu ana kadar beni rahatsız eden bir davranışı olmadı.

Güncel

Küçüksu’da kaza... 5'i kadın 6 yaralı

Beykoz'da, iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 5'i kadın 6 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Güncel

Piknik ve Mesire alanları denetlendi

Beykoz Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların mesire alanlarında daha huzurlu vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla denetimlerini artırdı.

Güncel

Yeni Şafak çalışanı Bozhane'de dayak yedi

Hafta sonu ailesi ile Bozhane Çay Bahçesi'ne giden Yeni Şafak Gazetesi çalışanı Hasan Morgil, mekan sahiplerinin saldırısına uğradı.

Güncel

CHP Beykoz İlçe Başkanına kınama…

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür’e yazmış olduğu bir yazısından dolayı telefon ederek hakarette bulunan CHP Beykoz İlçe Başkanı’na Anadolu Yakası basın kurumlarından tepki geldi.

Güncel

Dünyanın Öğrencisi Beykoz'da

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, Kültürlerarası İletişim Günü etkinliği kapsamında yabancı uyruklu öğrencilere kapılarını açtı.

Güncel

El freni unutulan araç denize gitti

Barbaros Hayrettin Paşa denizcilik Meslek Lisesi otoparkında park halinde duran KIA marka 34 DC 1303 plakalı araç deniz uçtu.

Güncel

Yetki kötüye mi kullanılıyor?

Marmara Üniversitesi yöneticilerinin, Küçüksu Mesire Alanı’nın tahrip edilmesine ve zemininin mıcırla kaplanmasına göz yumduğu ortaya çıktı.

Güncel

Elimizden ne geliyorsa yaparız

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçe genelindeki site sakinleriyle yemekli toplantı yaptı.

Güncel

Giresunluların ağır misafiri

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Giresun Göreleli Ahmet Mahmut Ünlü, Beykozlu Giresunlular Derneğini ziyaret ederek hemşerileriyle hasret giderdi.

Güncel

2B Mağduru Hatice Köse'nin Sarayı

CHP Grup Toplantısı’nda 2B ile ilgili yaptığı konuşmayla Türkiye’nin tanıdığı bir sima haline gelen Hatice Köse, gecekondusunda soruları yanıtladı.

Güncel

Beykoz’dan Kızılay’a 110 ünite kan

Kızılay tarafından düzenlenen Kan Bağışı Kampanyalarına duyarsız kalmayan Beykozlular, hafta sonunda soluğu Kızılay Tırında aldı.

Güncel

Beykoz’da rayiç bedel tepkisi büyüyor.

2B arazilerine ilişkin açıklanan rayiç bedeller Beykoz halkını sokaklara döktü… Fiyatlara tepki gösteren vatandaşlar ulusal basının da ilgi odağı oldu…

Güncel

3. Köprü çalışmalarına start verildi

Sarıyer`in Garipçe Köyü ile Beykoz Poyrazköy arasında yapılması planlanan Boğaz`a 3. Köprü inşaatı çalışmaları devam ediyor.

Güncel

Yücel Çelikbilek meslektaşlarıyla buluştu

‘Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Haftası’ dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı, Yücel Çelikbilek, mali müşavir ve muhasebecilerle bir araya geldi.

Güncel

Dost Beykoz Ailesinde derin hüzün…

Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Sinan Kavrak’ın babası Mehmet Ali Kavrak Hakk’a yürüdü…

Güncel

Kılıçlı Film Platosu kuruluyor...

Beykoz'da 266 dönümlük alanda inşasına başlanan platonun, sinema sektörünün yeni cazibe merkezi olması bekleniyor.

Güncel

Çelikbilek: Yaşlılarımız hayata küsmesin

Sivil toplum kuruluşları ve derneklerle her platformda bir araya gelen, çalışmalarına destek veren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçede faaliyet gösteren çeşitli yöre dernekleri ve yönetimlerini makamında kabul etti.

Güncel

Beykoz'un umudu 2B Sürecini rayiç bedel tıkadı

2B’de başvuru süresinin dolmasına rağmen İstanbul’da rayiç bedeller hâlâ açıklanmadı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"