Spor

Gümüşsuyuspor, Yunus Emre Çiftçi ile anlaştı

Gümüşsuyuspor, Yunus Emre Çiftçi ile anlaştı
06.07.2018 17:03
| | |
2519

Gümüşsuyuspor, 2018-19 Sezonunda İstanbul Amatör Liglerinin en başarılı futbolcularından biri olan Yunus Emre Çifçi ile anlaşma imzaladı.

Kariyerinde tam 9 şampiyonluğu olan Çiftçi, önceki sezonlarda Beykoz'un üç kulübünde, yani Kanlıcaspor, Beykoz 1908 A.Ş. ve İstanbul Mesudiyespor Takımlarında forma giymiş ve her üç takımda da şampiyonluk yaşamıştı.

Daha önce yapılan görüşmede prensipte anlaşma sağlanan yetenekli isim ile Gümüşsuyuspor Tesislerinde son kez masaya oturan Yeşil-Beyazlı Kulübün Transfer Komitesi mutlu son ile bir hayli rahatlarken, imzanın atılmasının ardından yüzler gülüyor.

Anlaşmanın ardından duygu ve düşüncelerini Dost Beykoz'a aktaran Yunus Emre Çiftçi, "Gümüşsuyuspor Takımından gelen teklifi olumlu cevapladım, karşılıklı olarak her şartta anlaşmaya vardık. Daha önce oynadığım Beykoz Takımlarında yaşadığım şampiyonluklara bir yenisi burada eklemek istiyorum. Gümüşsuyuspor Yönetimi takımlarının hedeflerini bana anlattı. Bir de kadroda çok değerli benim de tanıdığım isimler olunca tereddüt yaşamadan teklifi kabul ettim. Allah her iki taraf için de hayırlısını nasip eylesin" diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Kadrosuna katılan başarılı oyuncu 1987 doğumlu…

Valide Tayfunspor, Başıbüyükspor, Çekmeköyspor (3 Kez), Şile Yıldızspor, Kanlıcaspor, İstanbul Mesudiyespor ve Beykoz 1908 Takımlarında şampiyonluk sevinci yaşayan Yunus Emre Çiftçi, İstanbul Amatör Futbol Liglerinin medyadaki güçlü sesi olan Amatörlig Futbol Sitesinde 2017-18 Sezonunda en başarılı isimlerden kurulu 11’e de adını yazdırmayı başarmış ve de ödül kazanmıştı.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş transferin gerçekleşmesinin ardındanDost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "İstanbul Amatör Liglerinin en başarılı futbolcularından birine imza attırmak bizi yeni sezon öncesinde fazlası ile umutlandırdı. Kariyeri parlak başarılar ile dolu futbolcu kardeşimizin Kulübümüze katkısının üst düzeyde olacağından eminiz. Gerek Kulübümüz gerekse de futbolcumuz için hayırlı uğurlu olsun diyorum" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyuspor, İstanbul Amatör Ligi, Başarı, Futbolcu, Yunus Emre Çifçi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"