Gümüşsuyuspor, Yenibosna maçına kilitlendi

  • Güncelleme: 17.01.2019 14:57
  • Okunma: 3153 kez
  • Yorum: 0
Beykoz ekiplerinin hafta sonunda yapacağı en önemli maçlardan biri Gümüşsuyuspor ile Yenibosnaspor arasında oynanacak.
Gümüşsuyuspor, Yenibosna maçına kilitlendi

Grupta düşme hattının üstünde yer alan Yeşil-Beyazlı ekip, evinde kümede kalma yolunda son şanslarından birini kullanacak olan Yenibosnaspor’u konuk edecek.

İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda çıkmış olduğu 19 maç sonunda topladığı 24 puan ile 7.sırada yer alan Beykoz Temsilcisinin bu maçtan alacağı 3 puan hayati derecede önemli. Çünkü alt sıralarda çok bilinmeyenli denklem misali takımlar tarafından ince bir hesap yapılırken, Gümüşsuyuspor kendi hesabını kendi görme mecburiyetinde.

Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş yaptığı açıklamada zorlu bir müsabakaya çıkacaklarını hatırlatırken, "Bu sezon maçlarımız hep stresli anları da beraberinde getirdi. sakatlıklar, direklerden dönen onca şut, bazı maçlarda hakem kararlarındaki yanlış tercihler bizi hiçte arzu etmediğimiz yere getirdi. Hafta sonundaki Yenibosnaspor maçının önemini söylemeye gerek yok. Futbolcu kardeşlerimiz gayet hırslı ve konsantre halde antrenmanlarına devam etmekte. Ben buradan mahallemiz sakinlerine bir kez daha seslenmek istiyorum ki gelsinler birkaç yüz metre ötedeki Paşabahçe Stadındaki oynayacağımız maçta takımlarına destek olsunlar" şeklinde konuştu.

Gümüşsuyuspor Takımı Teknik Sorumlusu Kamil Çolak ise birkaç maç öncesinde yapmış oldukları Dikilitaş patlamasının bir benzerini Yenibosnaspor karşısında da göstermek istediklerini söylerken, "O maçta nasıl tam konsantre halde, moral-motivasyon yüklemesi ile hırslı bir maç yaşamış isek Yenibosnaspor maçında da aynı görüntüleri yaşamak zorundayız. Bu sebeple futbolcu kardeşlerimizi her antrenmanda uyarıyorum, onlar da maçın öneminin gayet farkındalar. Rakibimiz yendiğimiz anda belki de ligde kalma umutlarını son vereceğiz, ancak biz de önemli bir avantaj yakalamış olacağız. Hafta sonu ve diğer kalan 2 hafta içinde çok karmaşık bir maç tablosu bizleri bekliyor olacak. Bu süreci İnşallah kazasız, belasız ve istediğimiz gibi sonuçlandıracağız” diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz