Gümüşsuyuspor’un zamana ihtiyacı var

  • Güncelleme: 27.08.2019 17:18
  • Okunma: 3813 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u İstanbul 1. Amatör Ligde temsil edecek olan Gümüşsuyuspor’da hazırlıklar belirlenen periyotta devam ediyor.
Gümüşsuyuspor’un zamana ihtiyacı var

Yeşil-Beyazlı ekip takviye ettiği kadrosu ile lig maçları başlayıncaya değin, yoğun bir mesai harcamakta.

Gümüşsuyuspor Teknik Sorumlusu Kamil Çolak Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada olabildiğince çok hazırlık maçları yapma düşüncesinde olduklarını söylerken, şu ifadelere yer verdi…

“Sezon başı oyuncular takım tam hazır değil ama çok hazırlık maçları yaparak tüm oyuncularımızın son durumlarını bize neler verebilecekleri konusunda ön fikir olması konusunda çok önem veriyoruz..Bu konuda Çubukluspor, Çavuşbaşıspor, Paşabahçespor ile hazırlık maçları yaparak bu konuda faydalı bir süreç olarak değerlendirmeye çalışıyoruz.”

 

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş ise imkanları ölçüsünde olabilecek en iyi kadroyu oluşturma gayretinde olduklarını söylerken, “Öncelikle yeni sezon çalışmalarına başlayan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Bizlerde antrenman ve maç programları ile lige hazırlık sürecini yaşamaktayız. Kamil Çolak Hocamız ve Futbolcu kardeşlerimize güveniyoruz. Mahallemizi ligde en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphemiz yok. Grubumuz da belli oldu. Bu andan sonra zayıf-güçlü takım ayrımı yapmamız söz konusu bile olamaz.” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyspor, Şeref Kurtuluş

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz