Gümüşsuyuspor’un yabancıları imzalarını attı

  • Güncelleme: 10.10.2019 21:28
  • Okunma: 2565 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Ligde Beykoz İlçesini temsil eden Gümüşsuyuspor kadrosuna önceki sezonlarda Türkiye’de forma giymiş iki siyahi oyuncuyu kadrosuna dahil etti.
Gümüşsuyuspor’un yabancıları imzalarını attı

1994 Doğumlu Mahamadou Kebe ile 1995 Doğumlu Chınazaepere Rapheal Okoli’nin Yeşil-Beyazlı takım ile maçlara çıkmak için hiçbir sorun kalmadı. Nijeryalı Okoli Sol kanat ve forvet olarak görev yaparken en son olarak Ankara Temsilcisi Haymana Belediyespor takımında forma giydi.

Malili Kebe ise geçen sezonu Bölgesel Amatör Lig Takımlarından Van Erçiş Gençlik Takımında geçirmiş bir isim ve Orta Sahada görev yapmakta.

Gümüşsuyuspor’da her iki futbolcu ile imzalar atılırken, Takım Genel Kaptanları Emre Yavaş ile Mustafa Kurtuluş yaptıkları ortak açıklama ile her iki futbolcunun da camialarına hayırlı olması dileğinde bulundular. ” Bilindiği üzere İstanbul 1.Amatör Ligde yabancı oyuncu oynatma imkanı bulunmakta. Bizlerde bu iki futbolcu kardeşimizi kadromuza dahil ettik 2 haftadır takımla antrenmanlara çıkmakta idiler. Arkadaşları ile de oyum sorunu yaşamayacaklar. Takımımıza dinamizim, enerji katacaklarından şüphemiz yok ” diye konuşan Yavaş ve Kurtuluş yeni oyuncularının hafta sonunda kadroda yer alacaklarını ifade ettiler.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyuspor

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz