Spor

Gümüşsuyuspor'un başı direklerle belada

Gümüşsuyuspor'un başı direklerle belada
21.10.2018 21:07
| | |
3819

Beykoz'u Süper Amatör Ligde temsil eden Gümüşsuyuspor, Dikilitaşspor maçından eli boş döndü.

Yeşil-Beyazlı ekip Beşiktaş Belediyesi Çilekli İsmet İnönü Sahasında gerçekleşen karşılaşmaya Kalede Abdullah Demir, Yasin Demir, Hakan Kartal, Barış Kaya, Ufuk Karga, Ali Öztürk, Selahaddin Erdal (Gökhan Kuzay), İsmail Kanbur (Batuhan Şahin), Cemre Can Uyar, Erdi Duran ve Volkan Aksoy (Alihan)’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Maça iyi başlayan taraf konuk takım Gümüşsuyuspor, Dikilitaşspor kalesine baskı kurma çabaları duran ve kornerler atışlarıyla devam etti.

Nitekim sağ taraftan Cemre Can Uyar’ın ortasına arka direkte iyi yükselen Hakan Kartal’ın kafa vuruşunda top üst direğe çarparak auta gitti.

Gümüşsuyuspor ataklara cevap veren ev sahibi Dikilitaş, ilerleyen dakikalarda oyuna ortak olmaya çalışsa da yine ceza sahasına orta olarak gelen topa Volkan Aksoy’un hamlesinin yan direkten dönmesi ve tekrar Volkan’ın önüne düşen topa son hamlesini savunma oyuncusunun çizgiden çıkartması ile kalesinde mutlak bir golü önlemiş oldu.

Dikilitaşspor 40.Dakikada geliştirdiği atakta Gümüşsuyuspor sahasındaki paslaşmada plaseyle köşeye giden topun filelerle buluşması ile  1 -0 öne geçti.

İlk yarının da skoru bu oldu.

İkinci yarı karşılıklı ataklarla devam eden maçta Gümüşsuyuspor ataklardan sonuç çıkaramazken 80 dakikada Dikilitaş ikinci golü bulunca rahatladı. 2-0 geride olmanın moral bozukluğunu yaşayan Gümüşsuyuspor takımı ise  uzatma anlarında gelen 3 .gol ile kaderine razı olmak zorunda kaldı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Süper Amatör Lig, Gümüşsuyuspor, Dikilitaşspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"