Gümüşsuyuspor Ufuk Karga ile yeniden anlaştı

  • Güncelleme: 30.07.2019 13:33
  • Okunma: 5437 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Ligi, Beykoz temsilcisi Gümüşsuyuspor tecrübeli oyuncularından Ufuk Karga ile yeni sezon için anlaşmaya vardı.
Gümüşsuyuspor Ufuk Karga ile yeniden anlaştı

Geçen sezon Süper Amatör Lig kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Yeşil-Beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu Kamil Çolak’ın raporu doğrultusunda yeni sezon için görüşme masasına davet edilirken , olumlu sonuçlanan bu görüşme sonrasında Ufuk Karga takımı ile bir kez daha anlamaya varmış oldu.

1881 Doğumlu olan Ufuk Karga Futbola 1999 Yılında Anadolu Üsküdar Takımında başladı. Ardından Selimiyespor ve Çekmeköyspor Takımları forması da giyen Karga’nın bir sonraki adresi Ümraniyespor olurken 3 sezon sonunda ise yeniden Çekmeköyspor oldu.

Galata, Sancaktepe Belediyespor, Çakmakspor, Damlaspor, Karabekirspor takım kadrolarında da oynayan Ufuk Karga geçen sezon Gümüşsuyuspor’a gelmeden önce ise İstanbul Kayaşehirspor’da ter akıtmıştı. Savunma hattında güven veren futbolu ile dikkatleri çeken yetenekli isim Gümüşsuyuspor ile yeniden anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz