Spor

Gümüşsuyuspor Serkan Yılmaz ile el sıkıştı

Gümüşsuyuspor Serkan Yılmaz ile el sıkıştı
26.06.2018 09:50
| | |
3055

İstanbul SAL Beykoz temsilcilerinden Gümüşsuyuspor, 2018-19 Sezonu için, takım kaptanlarından Serkan Yılmaz ile el sıkıştı.

Gümüşsuyuspor Tesislerinde düzenlenen imza törenine Yeşil-Beyazlı ekibin Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş, Takım Antrenörü Kamil Çolak ve Kulüp Yönetim Kurulu üyelerinden Engin Bayram'da katılım sağladı.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş, imza töreninde yaptığı açıklamada, "Öncelikle iç transfer görüşmelerini netleştirme niyetindeyiz. Bu kapsamda takım kaptanlarımızdan olan Serkan Yılmaz ile yapmış olduğumuz görüşmeden mutlu ayrıldık. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Diğer birçok isim ile de yaptığımız prensip anlaşmasını önümüzdeki günlerde resmiyete dökeceğiz. Dış transferde ise elimizde bir liste var. Kısa süre içinde transferi tamamlayıp tamamen yeni sezona odaklanmak istiyoruz ” diye konuştu.

Serkan Yılmaz ise yaptığı açıklamada Gümüşsuyuspor’da kalmaktan dolayı mutlu olduğunu söylerken, "Burada güzel bir hava yakaladık, başımızda yıllardır değişik takımlarda birlikte görev yaptığımız Kamil Çolak gibi bir isim var. Gümüşsuyuspor camiasına ve şahsıma hayırlı, uğurlu olsun diyorum. ” dedi.

Gümüşsuyuspor Antrenörü Kamil Çolak ise Serkan Yılmaz’ın takımda önemli bir yeri olduğunu söylerken, "tamamen işine odaklanan, sahada yüzde yüz konsantre ile oynayan değerli bir futbolcumuzdu.  Zaten kendisi ile birçok takımda birlikte ortak bir amaç için görev yapmıştık. 2018-19 Sezonunda da Serkan Yılmaz’ı takımımızda görmek beni fazlası ile sevindirdi. Hayırlı olsun diyorum ” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyuspor, Serkan Yılmaz, Kaptan

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"