Gümüşsuyuspor şampiyonluğunu ilan etti

  • Güncelleme: 09.01.2018 10:07
  • Okunma: 6003 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Lig 15. Grubunda Şampiyon belli oldu. Gümüşsuyuspor İstanbul Süper Amatör Lige yükseldi.
Gümüşsuyuspor şampiyonluğunu ilan etti

Hafta sonunda deplasmanda Onayspor ile karşılaşan Beykoz Temsilcisi 85. dakikada Erdi Duran ile bulduğu gol ile maçı kazanarak puanını 36'ya çıktı.

Gümüşsuyuspor en yakın rakibi Çakmakspor'un önünde Şampiyonluğunu resmen ilan etti.

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı'ndaki karşılaşmanın ardından Gümüşsuysporlu futbolcular bir hayli mutlu ve keyiflitdi. Yeşil-Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Kamil Çolak ve Futbolcuları bir kez daha İstanbul Süper Amatör Liginin yolunu tutmuş oldu.

Gümüşsuyuspor karşılaşmaya Kalede Fatih Mumcu, Serkan Yılmaz, Uğur Öztürk, Barış Kaya, Çağdaş Kaya, Selahattin Erdal, İsmail Kanbur, Oğuz Ergüner (Hasan Can Şen), Erdi Duran (Sertan Yıldız), Burak Değirmenci, Ali Öztürk (Fatih Çapoğlu) dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Müsabakanın ardından Dost Beykoz'a bir açıklamada bulunan Gümüşsuyuspor Antrenörü Kamil Çolak futbolcuları ile birlikte yola çıkarken hedefledikleri şampiyonluğa ulaşmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederken, " Grupta güzel bir sezon geçirdik. Son haftaya kalmadan bugün ( Pazar ) aldığımız galibiyet ile Şampiyonluğumuzu da resmileştirmiş olduk. Gümüşsuyu Mahallemize Süper Amatör Lig heyecanını geri getirdiğimiz için mutluyuz. Şampiyonluk Camiamıza hayırlı oldun " diye konuştu.

Spor Servisi