Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı

  • 0
  • 9814
Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı
Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı
Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı
Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı
Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı

Bu sezon Beykoz ilçesinden son çıkan şampiyon takım Gümüşsuyuspor U19 A.Ş. Grubu Takımı odu.

Yer aldığı Grupta namağlup şampiyonluk yaşayan yeşil-beyazı ekip için özel bir şampiyonluk kutlaması programı tertip edildi. Gümüşsuyuspor Tesisleri’nde hafta sonunda"Kelle İbrahim Veteranarlar Futbol Turnuvası" final karşılaşması öncesinde tek, tek tanıtılarak sahaya çıkan Gümüşsuyuspor Genç Takım oyuncularının heyecanları görülmeye değerdi.

Futbolcuların sahadaki yerini almalarından sonra Beykoz Kulüpler Birliği'ne bağlı kulüp başkanları, yöneticileri ve başta Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş olmak üzere, Gümüşsuyuspor Yönetim Kurulu Üyeleri İASFK tarafından gönderilen madalyaları futbolculara taktılar. Ardından İASKF adına Beykoz Kulüpler Birliği Başkan Vekili Coşkun Tosun bir konuşma yaparak şampiyonluğu kutladı, ardından şampiyonluk kupasını Takım Kaptanı Onur Makas'a takdim etti. O anlarda müthiş bir heyecanın yansıması sahada hakim oldu.

Şampiyonluk Kupası ile birlikte günü tarihe not düşürecek fotoğraf çekimleri yapıldı. Kutlama programında yeşil-beyazlı takımın futbolcuları Antrenörleri Hasan Hız'ı havalara sıçratırken, ona kendilerine verdiği katkı nedeni ile teşekkürlerini ilettiler.

Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş kutlama programının ardından yaptığı açıklamada son derece mutlu anlar yaşadıklarını söylerken, “Ben bu şampiyonluktan dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına başta takım antrenörümüz Hasan Hız Hocamız olmak üzere futbolcularımızdan, malzemecimize kadar emeği geçen herkesi en kalbi duygularımla kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bu takım oyuncuları bizim geleceğimizin de sigortası konumunda olacak" diye konuştu.

Gümüşsuyuspor U19 Takımı ile şampiyonluk yaşayan Hasan Hız ise son derece yetenekli oyunculardan kurulu bir ekip olduklarını söylerken, "Bazıları ile A Takımda da birlikte çalıştık. Şampiyonluğun hiç puan kaybı yaşamadan kazanılması bu başarıyı daha da anlamlı kılmıştır. Tüm katkı sunan, destek olanlara teşekkürlerimi iletiyorum" şeklinde konuştu.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş ise açıklamasında genç futbolcuları ile gurur yaşadıklarını söylerken, "Şampiyonluk kutlama programımıza katılan Beykoz İlçesinin değerli spor kulüp başkan, yönetici ve diğer dostlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Örnek olacak bir katkı idi. İnşallah bundan sonra Beykoz İlçesinden hangi takım şampiyonluk yaşarsa onun da kutlamasını aynı şekilde yaparız" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Belediyesi'nden 3 sayılık basket!
Önceki Beykoz Belediyesi'nden 3 sayılık basket!
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi