Gümüşsuyuspor sallanmak istiyor

  • 0
  • 5283

Hafta içinde alınan kararla İstanbul 2.Amatör Ligde Gruplarını ilk dörtte tamamlayan takımlar İstanbul 1. Amatör Lige yükseltildi.

İstanbul 1.Amatör Ligde Gruplarını ilk sırada tamamlayan takımlar direk İstanbul Süper Amatör Lige çıkarken, grup ikincileri arsında yapılan tek maçlık seriden galibiyetle ayrılan 8 takım da İstanbul Süper Amatör Liginin yolunu tuttu.

Bu tek maçlık yarışı mağlup kapatan İstanbul 1.Amatör Liginin 8 takımı kendilerinin de İstanbul Süper Amatör Lige alınması talebi ile gündeme geldi.

Bu takımlardan birisi de Gümüşsuyuspor... Yeşil-Beyazlı ekip yaşanan süreci dikkatle takip ettikten sonra kendilerinin de İstanbul Süper Amatör Lige alınmaları ile ilgili talep dilekçelerini ilgili birimlere iletti.

Gümüşsuyuspor, sosyal medya hesaplarından yapılan konuya ilişkin açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

"Yaşadığımız pandemi sürecinden dolayı Amatör Ligler iptal edildi ve 8 maçta 3-4 yenilgi almış 11-13 puanlarında arasında bulunduğu yaklaşık 74 takım bir üst liglere çıkarıldı... Gümüşsuyuspor olarak biz 16 maçta 1 Mağlubiyet alıp 3. Olan takıma 14 puan fark atıp Ligi 2. Bitirip final maçında Süper Amatör Lige çıkma şansımızı kaybettik."

"Bizim gibi finalde hatta penaltılarda kaybetmiş ortada bir başarı elde etmiş toplamda 8 takım var. Bu süreçte bizde bir üst lige çıkmayı istiyoruz demenin hakkımız olduğunu düşünerek dilekçemizi gerekli yerlere ilettik."

Spor Servisi

İstanbul'un kurbanlıkları Beykoz'da denetleniyor
Önceki İstanbul'un kurbanlıkları Beykoz'da denetleniyor
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz