Gümüşsuyuspor namağlup bitirmeyi hedefliyor

  • 0
  • 4185

Gümüşsuyuspor’da hafta sonunda oynanacak olan Pendik Kaynarcaspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Grupta 35 puanlı lider Tuzla Şifaspor’u 4 puan geriden 31 puanla takip eden Beykoz ekibi matematiksel olarak da devam eden şansını sonuna kadar devam ettirmekte kararlı.

Takım Teknik Sorumlusu Kamil Çolak, "Bu sezon birçok şanssızlıkları peş peşe yaşadık. Sezonun bitimine 3 hafta kaldı. Tuzla Şifaspor ile şampiyonluk yarışı yaşadık. Her ne kadar arada 4 puanlık bir fark olsa da yolumuza devam ediyoruz ve sezon sonuna kadar iddiamız devam ettirmek istiyoruz. İşin ilginç tarafı bu sezon maçlarda yenilgi yüzü görmedik. Bunu da ligde son düdük çalıncaya kadar koruma niyetindeyiz. Takım olarak antrenman programlarımız devam ediyor. Sakatlıkları bulunan futbolcu kardeşlerimiz takımla çalışmaya başladı. Hafta sonunda Pendik Kaynarcaspor’u konuk edeceğiz, güzel bir futbolun yanı sıra 3 puanı alan taraf olmak istiyoruz." diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş ise bu sezon şampiyonluğu çok istediklerini hatırlatırken, "Lider Tuzla Şifaspor önemli bir avantaja sahip. Bizim için ise 2. sıra garantileşti. Tabii ki bu bir yarış ve bunun da bir zamanı olacak. Sezon içinde beraberlik yaşadığımız maçlarda şanssız anlarımız oldu. Olmayınca olmuyor, Süper Amatör Lige çıkma şansımızı sonuna kadar kullanacağız. Bunun için puan tablosuna bakmadan her halükarda hazır olmalıyız. Bu işin Play-Off ayağı da olacak, moral motivasyonu kesinlikle kaybetme lüksümüz yok" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Belediyesi'nden bir yenileme projesi daha
Önceki Beykoz Belediyesi'nden bir yenileme projesi daha
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz