Gümüşsuyuspor maçına İstanbul trafiği engel oldu

  • 28.06.2019 14:21
  • Güncelleme: 28.06.2019 14:23
  • Okunma: 5155 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un Amatör Spor Kulüplerinden olan Gümüşsuyuspor’da, KF Tiran Takımı ile karşılaşacağı müsabakaya FSM trafiği engel oldu.
Gümüşsuyuspor maçına İstanbul trafiği engel oldu

Gümüşsuyuspor'un tarihinde ilk kez değişik bir ülke takımı Arnavutluk Temsilcisi KF Tiran Takımı ile yapılacak müsabakaya FSM Köprüsünde başlayan çalışmaların ortaya çıkardığı trafik engel oldu.

Gümüşsuyuspor Kulübü Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş yaptığı açıklamada üzüntü yaşadıklarını söylerken, "Bu maçın gündeme gelmesinin ardından gerek bizler gerekse de futbolcularımız heyecan yaşamaya başlamış idik. Maçın oynanacağı güne denk gelen Fatih Sultan Mehmet Köprüsündeki çalışmalar konuk takımı da etkiledi. Yoğun trafik nedeni ile mecburen yoldan geri dönmek zorunda kalmışlar. Nasip kısmet diyelim, tarihimize not düşülecek bir günü de maalesef yaşayamadık" diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Altyapı Takımlar Teknik Sorumlusu İhsan Eken ise şanssız bir akşam yaşadıklarını ifade ederken, "Maalesef günlerdir beklediğimiz maçı oynayamadık. En fazla da futbolcularımıza üzüldüm. Günlerdir bu maç ile yatıp kalkmışlardı. Sağlık olsun diyelim. Maç programdan çıkınca U15 ve U13 Yaş Takım karmaları ile Paşabahçe Stadında günü çift kale maç ile geçirdik" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz