Gümüşsuyuspor, liderliğin keyfi bir başka güzel

  • Güncelleme: 27.11.2017 15:53
  • Okunma: 4191 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Ligindeki grubun lider olan Gümüşsuyuspor, Kartal Elçispor'u deplasmanda 4-1 mağlup ederek iddialı konumunu Sürdürdü.
Gümüşsuyuspor, liderliğin keyfi bir başka güzel

Beykoz Ekibi karşılaşmaya; Kalede Fatih Mumcu, Serkan, Uğur, Barış, Çağdaş, Yasin, Oğuz, Erdi, Hasan, İbrahim ve Burak'tan oluşan bir kadro ile çıktı.

Oyunun ilerleyen anlarında ise 25. dakikada Yasin'in yerine Selahattin, 67. dakikada Burak'ın yerine Fatih ve 85. dakikada Oğuz'un yerine Sertan maça dahil isimler oldular.

Yeşil beyazlı ekibi galibiyete taşıyan gollerin üçünde 15, 30 ve 51. dakikalardaki vuruşu ile Erdi Duran'ın imzası vardı. Diğer gol ise 72. dakikada kazanılan penaltı atışında topun başına geçen Serkan Yılmaz'ın etkili vuruşu ile geldi. Ev sahibi takım ise tek golünü 53. dakikada kazandığı penaltının ardından buldu.

Gümüşsuyuspor Takımı Teknik Sorumlusu Kamil Çolak yaptığı açıklamada ilk yarıyı lider olarak tamamlamalarının sevindirici olduğunu söylerken, “ben futbolcu kardeşlerime gösterdikleri performans nedeni ile teşekkürleri iletmek isterim. Kulübümüzü ligde başarı ile temsil ediyoruz. İnşallah ikinci yarı sonunda maçlar tamamlandığında aynı konumda olup takımımızı Süper Amatör Lige taşıyacağız” diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş ise son haftalarda belirgin biçimde hem keyif alınan, hem de izleyenlere keyif verdikleri maçlar çıkardıklarını söylerken, “İnşallah bu tabloyu sezon sonuna kadar devam ettirip, mahallemize İstanbul Süper Amatör Lig heyecanını yeniden yaşatmaya başlayacağız" dedi.

Spor Servisi