Gümüşsuyuspor Kaşıtoğlu’nu konuk etti

  • 0
  • 6676

Gümüşsuyuspor Spor Kulübü Yöneticileri, Beykoz Belediye Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'nu hafta sonundaki sabah kahvaltısında ağırladı.

Gümüşsuyuspor tesislerinde gerçekleşen kahvaltı hoş sohbetlere sahne olurken Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu'nu konuk etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bu sezon A Takım düzeyinde zor bir gruba düştüklerini ve bunun sonucu olarak Süper Amatör Lig'den İstanbul 1.Amatör Lige düştüklerini söyleyen Başkan Kurtuluş, "Biz baştan beri amacımızın semtimiz insanlarını futbolla buluşturmak olduğunu söyledik. Dolayısı ile ligden düşmek tabii ki bizleri üzdü ancak, bünyemizde her yaş grubunda liglere katılan sporcu sayımızın çokluğu, onları sporla buluşturma heyecanımız üzüntümüzü hafifletti" diye konuştu.

Başkan Kurtuluş Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'nun ilçe kulüplerine yaptığı katkının farkında olduklarını ve teşekkür ettiklerini söylerken, "Kendisi Kulüplerimiz ile Beykoz Belediyesi arasındaki bir köprü vazifesini başarı ile ifa etmektedir. Sayın başkanımız da aynı zamanda bir kulüp başkanı, dolayısı ile spor kulüplerinin ne tür sıkıntılar içinde olabileceğini bizzat yaşayarak görmekte. Voleybol ve Hentbol takımlarının başarılarını gururla takip ediyoruz." dedi.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ise Gümüşsuyuspor kulübünün bu nazik davetine mutluluk duyarak  iştirak ettiğini söylerken, "Bizler Beykoz Belediyesi olarak ilçemizdeki spor kulüplerinin her zaman yanında olduk ve de olmaya da devam edeceğiz. Gümüşsuyuspor Yönetimini her zaman takdir ettik. Onların spora bakış açıları diğer kulüplere de örnek olmalı. Semtlerinden bir çocuğu ve genci spora dahil ederlerse onlardan mutluları yok. İleriye dönük projelerini gerçekleştirmeleri dileriz. Biz tüm spor kulüplerimin yanındayız onların üstlendikleri misyonun da farkındayız" diye konuştu.

Bu arada ziyaret anında Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş, Başkan Kaşıtoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu 37 numaralı formayı hediye etti.  

Spor Servisi

Sözde sadakat, İslam’ın sembolüdür, fakat!
Önceki Sözde sadakat, İslam’ın sembolüdür, fakat!
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz