Spor

Gümüşsuyuspor Galatasaray’li Gökhan Kuzay’ı aldı

Gümüşsuyuspor Galatasaray’li Gökhan Kuzay’ı aldı
11.07.2018 12:20
| | |
2839

Beykoz'un amatör ekiplerinden Gümüşsuyuspor, Galatasaray U21 takımında görev yapan Gökhan Kuzay’ı renklerine bağlayarak, önemli bir transfer yaptı.

Yeşil-Beyazlı ekip sürpriz bir transfere imza atarken, kariyerinde Galatasaray Akademi Ligleri de olan ve en son sarı kırmızılı kulübün U21 kadrosunda görev yapan son derece yetenekli bir isim olan Gökhan Kuzay’ı kadrosuna dahil etti.

Futbola 2005 Yılında Kartalspor altyapısında başlayan Gökhan Kuzay ardından Soğanlıkspor ve Selimiyespor takımlarında dikkat çekmeye başladı.

2011 Yılında Galatasaray’ geçiş yapan ve 3 sezon sarı kırmızılı takımda Akademi Liglerinde forma giyen başarılı isim ardından Selimiyespor’a transfer oldu. Modafenspor ve Tunaspor Takımlarında oynadıktan sonra bir kez daha Selimiyespor’a dönüş yapan yetenekli oyuncu Gümüşsuyuspor’dan yapılan teklifi kabul ederek Beykoz Temsilcisi ile anlaşmaya vardı.

Gökhan Kuzay Galatasaray’da Fatih Terim, Hasan Şaş, Ümit Davala ile A takımda çalıştı. A2 takımında Ayhan Akman, Tayfun Hut ve Orhan Atik hocalar ile çalıştı. Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş, son derece başarılı ve kariyer sahibi bir ismi takımlarına dahil etmekten dolayı mutlu olduklarını söylerken, “Gökhan Kardeşimizin kariyeri ortada. Dış transfer listemizin başında olan bir isimdi. Yaptığımız görüşme olumlu netice verdi ve kendisi ile her şartta anlaştık. Gümüşsuyuspor camiamıza hayırlı uğurlu olsun ” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor haberleri, Gümüşsuyuspor, Gökhan Kuzay

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"