Spor

Gümüşsuyuspor, deslasmandan mutlu döndü

Gümüşsuyuspor, deslasmandan mutlu döndü
10.09.2018 17:29
| | |
3513

Beykoz temsilcilerinden Gümüşsuyuspor, Araphan’ı 2-0 mağlup ederek evine mutlu döndü

Kemerburgaz Stadındaki müsabakada Yeşil-Beyazlı ekip ileriye dönük olumlu sinyaller verdi.

Kamil Çolak Yönetimindeki Gümüşsuyuspor Takımı müsabakaya Kalede Abdullah Demir, Serkan Yılmaz, Ufuk Karga, Çağdaş Kaya, Gökhan Kuzay (Emirhan Yeşil), Ali Öztürk, İsmail Kambur (Batuhan Şahin), Yunus Emre Çifçi, Selahattin Erdal, Erdi Duran (Volkan Aksoy )’dan kurulu bir kadro ile çıktı.

Beykoz temsilcisi maça çok iyi bir giriş yaptı, rakip kaleyi adeta abluka altına alan Yeşil-Beyazlı futbolcular karşısında ev sahibi ekip ataklara çıkmakta zorlandı. Sağ ve sol kanattan gelişen ataklarda topla buluşan isimlerden İsmail Kanbur ve Yunus Emre Çifçi yakalanan net pozisyonları değerlendiremedi. Ancak gelen ilk golde de aynı isimlerin başrolde olması dikkatlerden kaçmadı. Gümüşsuyuspor Takımında kazanılan korner atışında topun başına İsmail Kanbur geçti ve daha önce çalışılmış bir pozisyon ile ön direkte yerini alan Yunus Emre Çifçi etkili bir kafa vuruşu ile topu filelerle buluşturunca ilk yarının da skorunu belirlemiş oldu 1-0.

Karşılaşmanın ikinci yarısına da Gümüşsuyuspor takımı ilk yarı başındaki görüntüsünün adeta kopyası ile başladı. Yapılan baskı ve üst üste gelişen ataklar ikinci golün de adeta habercisi idi. Ancak bu bölümde ev sahibi Araphanspor takımı direnç gösterip bir de ataklarını yoğunlaştırıp beraberlik kovalamak isteyince maç daha da tempo kazandı. 

Araphanspor’un bu çıkışlarında ani karşılık için an kollayan Yeşil-Beyazlı ekip bunu buldu ve İsmail’in yaptığı güzel ortaya yine aynı ismin Yunus Emre Çifçi’nin yapmış olduğu vuruş ilefark ikiye çıktı. Bu durum Araphanspor’un moral-motivasyonu bozdu. Kalan dakikalarda savunmasını diri tutan ve son düdüğe kadar oyundan kopmayan Beykoz Temsilcisi haklı bir galibiyet ve 3 puanı hanesine yazdırmış oldu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyuspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"