Spor

Gümüşsuyuspor’dan Afrin Şehitleri için mevlit

Gümüşsuyuspor’dan Afrin Şehitleri için mevlit
04.03.2018 12:33
| | |
4495

Beykoz’un amatör spor kulüplerinden olan Gümüşsuyu Spor Yönetimi, Afrin’den gelen şehit haberleri üzerine bir mevlit programı yaptı.

Kulüp merkezinde yapılan etkinliğe katılan konuklar, okunan mevlidin, yapılan duaların ardından, kahraman Türk Ordusu’nun yiğitleri için muaffakiyet temennilerinde bulundu.

Şehitlerimizin ruhlarına dualar gönderilen programda, harekâttaki diğer askerlerimiz ve tüm şehitlerimiz için rahmet dileklerinde bulunuldu.

Programın ardından bir açıklamada bulunan Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş, “katkılarından dolayı Gümüşsuyu Vakfı Başkanı D. Ali Okuyan ve yöneticilerine de ayrıca teşekkür etmek isterim. Afrin Harekatı başta olmak üzer bu ülke için bayrak, vatan, din gibi kutsal değerler adına şehitlik mertebesine erişmiş tüm yiğitlerimizin ruhuna okuttuğumuz Mevlid-İ Şerif programımıza, uzaktan, yakından gelip katılım sağlayan değerli dostlarımıza en kalbi duygularım ile teşekkür etmek isterim… Allah hepsinden razı olsun. Yüce Allah kahraman ordumuzu muzaffer eylesin, askerlerimize güç kuvvet versin” dedi.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyu Spor Kulübü, Afrin Harekatı, Mevlid, Şeref Kurtuluş

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"