Gümüşsuyuspor’da şanssızlık dönemi bitti

  • Güncelleme: 28.10.2018 00:21
  • Okunma: 3957 kez
  • Yorum: 1
İstanbul SAL 2.Grubunda Gümüşsuyuspor, kara bulutları Yenibosnaspor maçından aldığı galibiyetle dağıtmış oldu.
Gümüşsuyuspor’da şanssızlık dönemi bitti

Yeşil-Beyazlı ekip karşılaşma öncesinde tesislerinde bu sezon yaşadığı üst üste sakatlıklar ve hemen her maçında yaşadığı birçok direkten dönen toplar için bir kurban kesti.

Kamil Çolak Yönetimindeki Gümüşsuyuspor Takımı bu sezon ikinci kez galibiyet sevinci yaşadıkları karşılaşmaya Kalede Abdullah Demir , Yasin Demir , Ufuk Karga , Barış Kaya , Hakan Kartal , Ali Öztürk , Selahaddin Erdal , Gökhan Kuzay ( Serkan Yılmaz ) , Çağdaş Kaya , Cemre Can Uyar ( Mehmet Kabakçı ) , İsmail Kambur ( Alihan Güldal )’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Beykoz ekibini galibiyete taşıya gol 30.Dakikada Cemre Can Uyar’dan geldi. Gümüşsuyuspor aldığı deplasman galibiyetinin ardından grupta düşme hattının üzerine çıkarken alttaki rakipleri karşısında ortaya çıkan iki puanlık bir fark ile avantajlı konuma de geçmiş oldu.

Öte yandan Gümüşsuyuspor Takımında bu karşılaşmada da bir topun direkten dönmesi dikkatlerden kaçmadı. Maçta iyi bir mücadele örneği sergileyen Kamil Çolak’ın sporcuları takım halinde başarılı bir performansı sahaya yansıtırken sağ kanatta Cemre Can Uyar ve Sol Kanatta İsmail Kambur’un yanı sıra Gökhan Kuzay’da takımda öne plana çıkan isimler olarak dikkatleri çektiler.

Spor Servisi

Yorumlar (1 Yorum)

Çukur (2 yıl önce)

Cemre can ordaysa tmm tmm

Yorum Yaz