Spor

Gümüşsuyuspor'da moraller yerine geldi

Gümüşsuyuspor'da moraller yerine geldi
31.10.2018 15:21
| | |
2561

Gümüşsuyuspor, İstanbul SAL, 2. Grubunda geride kalan hafta sonunda almış olduğu galibiyetle rahat bir nefes aldı.

Gümüşsuyuspor’da şimdi bütün dikkatler Yahya Kemal SK ile oynanacak iç saha karşılaşmasına çevrildi.

Grubunda 9 puanla 9.sırada yer alan Boğaziçi ekibinde hafta sonundaki rakipleri olan Yahya Kemal SK Takımının hemen bir basamak altta ve 7 puanla yer alması maçı daha da önemli kılmakta. Yeşil-Beyazlı ekip maçtan alacağı galibiyet ile rakibi ile arasındaki farkı 5 puana çıkarma düşüncesinde.

Gümüşsuyu Spor Kulübü  Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş  yapmış olduğu açıklamada maçın önemini gayet iyi bildiklerini söylerken, ” Bu sezon lig adeta bizim için yeni başladı gibi. Hafta sonunda almış olduğumuz deplasman galibiyeti bize müthiş bir sevinç yaşattı. Şimdi bu güzel günleri Yahya Kemal SK maçından alacağımız galibiyet ile sağlamlaştırmak istiyoruz. Ben tüm Gümüşsuyu Mahallemiz sakinlerini belki de sezonun en önemli kırılma maçlarından biri olacak karşılaşmamıza bekliyorum” diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş ise takım olarak stresli, kötü günleri geride bırakma düşüncesinde olduklarını söylerken, ” Yenibosnaspor deplasmanından almış olduğumuz galibiyet ve gelen 3 puanın anlamı son derece önemli. Teknik Ekipte yer alan kardeşlerimi ve futbolcularımızı kutluyorum. Önümüzde bir önemli müsabaka daha var. Bu tür maçlar öncesinde ifade edildiği gibi-Tam 6 puan değerinde- bir maça çıkacağız. Bu moral ve motivasyon bizi galibiyete taşıyacaktır ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyuspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"