Spor

Gümüşsuyuspor'da geri sayım başladı

Gümüşsuyuspor'da geri sayım başladı
29.12.2017 11:53
| | |
4059

İstanbul 1. Amatör Lig 15. Grubunda açık ara farkla lider durumda bulunan Gümüşsuyuspor yarın ( Cumartesi ) Taşdelenspor'u konuk edecek.

Yeşil-Beyazlı ekibin Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş Dost Beykoz'a yaptığı değerlendirmede, " En yakın rakibimiz olan Çakmakspor önünde 8 puanlık bir avantajımız mevcut. Ancak bu fark kalan haftalar için bizi rehavete sokmayacak. Zaten kadromuzdaki tüm oyuncular bu durumu yaşamayacak kalitede isimlerden oluşmakta. Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor dolayısı ile rakip kim olursa olsun çıkı her zamanki ciddiyet ve yüksek tempomuzu sergileyip güzel bir galibiyete imza atmak istiyoruz " diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş ise takımı ile gurur duyduklarını söylerken, "Ben futbolcu kardeşlerime camiamıza bu ana kadar yaşattıkları heyecan için teşekkür etmek istiyorum. 2017 yılına güzel bir veda ederken 2018 yılına yeni hedeflerimiz ile yola çıkmış olacağız. Ben Gümüşsuyu mahallemiz sakinlerini, hemen yanı başında olan bir stattaki, Paşabahçe Stadındaki müsabakaya ilgi gösterip futbolcularımıza hak ettikleri alkışı tribünlerden vermelerini arzu ediyorum" şeklinde  konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyuspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"