Gümüşsuyuspor’da gençlerin zamanı geldi

  • 0
  • 3115
Gümüşsuyuspor’da gençlerin zamanı geldi
Gümüşsuyuspor’da gençlerin zamanı geldi

Beykoz amatör spor kulüplerinden Gümüşsuyuspor'da altyapıdan yetişen futbolcular A Takım bünyesinde görev yapmak için hazır.

Yeşil-Beyazlı Ekibin Genel Kaptanı Necdet Kocaman 2023-24 Sezonunda A Takım düzeyinde mücadele edecek takımlarına genç oyuncuları takviye ettiklerini söylerken, "Her geçen sene sonrasında kulüplerin A Takım düzeyinde transferler yolu ile takım kurmaları zorlaşmakta. Bu da altyapıya büyük önem  verilmesini zorunlu kılmakta. Gümüşsuyuspor olarak bu yolda değerli antrenörlerimizin de katkıları ile bir hayli mesafe kat etmiş durumdayız. Burak Müldür kardeşimize de ayrıca paragraf açıp teşekkür etmek istiyorum. Her zaman gençlerimizin yanında olan biri" ifadelerine yer verdi.

Altyapıya önem vermeyen kulüplerde başarıların gelip geçici olduğuna vurgu yapan Necdet Kocaman, "bir sene önce flaş transferler, yüksek rakamlı futbolcuları transfer eden kulüplerin bir sonraki sezon yaşadıkları acı tablolar tüm kulüplere bir ders niteliği taşımakta. Biz Gümüşsuyuspor olarak kendi yağı ile kavrulma düşüncesinde bir kulüp olarak yıllara dayalı yaptığımız yatırımların karşılığını almaktan çok mutluyuz. Tabii ki kadromuza gereken mevkilerde transferler yaptık, yapacağız da ancak, hedefimiz A Takım düzeyinde lig kadromuzun kendi bünyemizden çıkan futbolcu ağırlıklı olması ve bunu da yavaş, yavaş başarmak üzereyiz" diye konuştu.

Spor Servisi

Beşiktaş’ın Beykoz'daki arazisi toplantıya damga vurdu
Önceki Beşiktaş’ın Beykoz'daki arazisi toplantıya damga vurdu
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz