Gümüşsuyuspor’da durmak yok, yola devam

  • Güncelleme: 21.06.2018 19:06
  • Okunma: 3637 kez
  • Yorum: 0
2018-19 Futbol Sezonu’nda Beykoz’u İstanbul SAL’de temsil edecek olan Gümüşsuyuspor’da şampiyon takımın teknik kadrosu, yeni sezonda da görevine devam edecek.
Gümüşsuyuspor’da durmak yok, yola devam

Konuyla ilgili kulüp yönetiminde bir açıklama yapıldı. Yeşil-Beyazlı ekibin genel kaptanı Mustafa Kurtuluş yaptığı açıklamada, Gümüşsuyuspor olarak, geçen sezon elde ettikleri başarılara dikkat çekerek, şampiyonluklar yaşadıklarının altını çizdi.

Kurtuluş, “Kamil Çolak hocamızın teknik sorumluluğunda Onur Batıgün ve Salih Mumcu’nun yardımcı antrenör olarak görev yapacakları yeni sezon için çalışmalarımız devam ediyor. Elimizde her takımın olduğu gibi bir transfer listemiz ve de bu transfere ayırabileceğimiz tahmini rakamları içeren bütçemiz var. Geçmiş sezonlarda da İstanbul Süper Amatör Liglerinin havasını solumuş ve gereken tecrübeleri çıkarmıştık. Bu kapsamda oluşturulacak kadro için hiçte aceleci olmayacağız, alternatifleri olan geniş bir listemiz mevcut. Geçen sezon takımında olan bazı arkadaşlarımız ile yollarımız ayrıldı, ben onlara bizlere yaptıkları katkılardan dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek isterim ” diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Teknik Sorumlusu Kamil Çolak ise yaptığı değerlendirmede, “Geçen sezon sonunda kulübümüz ile yeni sezon için prensipte anlaşma yapmıştık. 2017-18 Sezonu için beni ve teknik kadroma güvenip bir kez daha takımı emanet eden Gümüşsuyuspor Yönetimi’ne teşekkürlerimizi sunuyorum.  Tabii ki İstanbul Süper Amatör Lig gerçekten de çok zorlu takımlardan oluşan ve her sezon birçok sürpriz takımı da ortaya çıkaran bir lig. Dolayısı ile yapacağımız transferlerde bize uzun lig maratonunda gerçekten de fazlası ile yürekten katkı sunacak isimlere ihtiyacımız var. Bu yönde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık ” diye konuştu.

Spor Servisi