Gümüşsuyuspor’da deplasman hazırlıkları

  • 0
  • 1345
Gümüşsuyuspor’da deplasman hazırlıkları
Gümüşsuyuspor’da deplasman hazırlıkları

İstanbul 1. Amatör Lig 13. Grubunda mücadele eden ve sezonun ilk maçında evinde Adalarspor ile berabere kalan Gümüşsuyuspor'da Kartalgücü deplasman maçının hazırlıklarında sona gelindi.

Yeşil - Beyazlı ekibin kendi tesislerinde yaptığı son çalışmada Yönetim Kurulunun çıkarması vardı... Başta Kulüp Başkanı Mustafa Kurtuluş olmak üzere idmanı takip eden yöneticiler futbolcularında pozitif enerji katarken sezonun ilk galibiyeti herkesin ortak beklentisi idi.

Beykoz Temsilcisinin Başkanı Mustafa Kurtuluş ilk maçlarında evlerinde iki puan bıraktıklarını anımsatırken, "İlk maçların bu tür sürprizlere açık olduğunu herkes biliyordu. Futbolcu kardeşlerimiz buna izin vermemek için çok çaba ve enerji sarf etti. Beraberlikle olsa da tek puanla lige başlamak hele ki geri düştüğümüz bir maç sonunda ise anlam kazanmıştır. Biz iyi bir takımız, kendi bünyemizden yetişen birçok genç kadromuzda yer almakta. Biz bu işi sabırla yapacağız. Bu gençlere güveneceğiz, kazandıklarında yanlarında olacağız, olası puan kayıplarında onlara moral vereceğiz" şeklinde konuştu.

Adalarspor maçının kısa bir değerlendirmesini yapan Takım Antrenör İrfan Avşar, "Hiç beklemediğimiz bir anda kalemizde golü gördük. İkici yarıda oyuncu değişikleri ile oyuna müdahale ettik. Nitekim aramıza yeni dahil olan futbolcularımızdan Ali Asker Toprak ile bulduğumuz golle tek puanı aldık.  Her hafta üzerine biraz daha koyarak Gümüşsuyuspor'un hem bugünlerine hem de ileri sezonlarına genç ve kaliteli isimleri katmış olacağız. Başkanımız Mustafa Kurtuluş ve Yöneticilerimizin takıma moral ziyaretleri son derece anlamlı oldu. Hafta sonunda zorlu bir 90 dakika bizi bekliyor ancak, takım da ilk galibiyeti öylesine çok istiyor ki" dedi.

Spor Servisi

Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda hedef üst sıralar
Önceki Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda hedef üst sıralar
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi