Gümüşsuyuspor’da bayram bereketi

  • Güncelleme: 12.08.2019 22:04
  • Okunma: 4333 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Gümüşsuyuspor, transfer çalışmalarında Bayram bereketi var.
Gümüşsuyuspor’da bayram bereketi

Yeşil-Beyazlı ekip bayram öncesindeki son transfer hamlesinde bir iç bir de dış transfere imzasını attı.

Boğaziçi ekibi iç transferde yetenekli forvet Erdi Duran ile, dış transferde ise geçen sezonu çifte şampiyonluk ile kapatan Abidin Taş ile anlaşma sağladı.

Kulüp binasında yapılan transfer görüşmelerin ilki Erdi Duran ile gerçekleşirken, başarılı oyuncu kendisine yapılan teklifi kabul ederek “Bu sene de Gümüşsuyuspordayım” dedi.

Görüşmenin mutlu son ile neticelenmesinin ardından Gümüşsuyuspor Yönetim Kurulu Üyelerinden Emre Yavaş transferle ilgili şunları ifade etti:

Erdi Duran iç transferde takımızda olmasını istediğimiz benimde şahsen futbol olarak, ahlak olarak, taktir ettiğim bir oyuncu hocamızın kadroda olmasını istediği oyuncuydu. Gümüşsuyuspor için hayırlı olsun

Abidin Taş’ın da tercihi Beykoz temsilcisi

Gümüşsuyuspor’da bayram öncesi görüşme masasına oturulan bir isim ise Abidin Taş oldu. Her iki taraf da şartlarda mutabakata varınca Taş, 2019-2020 sezonu için Gümüşsuyuspor takımı kadrosuna dahil oldu.

Geçen sezon Sancaktepespor’un 1. Amatör Kümeden Süper Amatör lige çıkmasında etkili oyunu ile katkı sağlayan daha sonra da ikinci transferde 2.Amatör kümede İstanbul Esnafspor’a transfer olup orada da şampiyonluk yaşayıp takımın 1. Amatör kümeye çıkan kadrosunda yer alan oyuncu bir çok takımın listesindeydi.

Talibi bir hayli fazla olan oyuncusu ile şartlarda anlaşmaya varan transfer komitesi bu önemli transferi bitirmiş oldu.

Gümüşsuyuspor yöneticilerinden Emre Yavaş  ”Kamil Hocamızın daha önceki sezonlarda kadrosunda olmasını istediği bir oyuncuydu.Kısmet bu seneye imiş Abidin Gümüşsuyuspor’a hayırlı olsun” diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz