Gümüşsuyuspor'da aile ortamı motivasyonu

  • Güncelleme: 10.07.2019 10:54
  • Okunma: 3919 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden olan Gümüşsuyuspor tabiri caizse tam bir ” Aile Kulübü ” olma yolunda önemli mesafeler kat etmiş durumda.
Gümüşsuyuspor'da aile ortamı motivasyonu

Yeşil-Beyazlı ekibin kendi tesislerinde devam etmekte olan Futbol Okulunda geleceğin yıldız adayları yetiştirilmeye devam edilirken, onları hiçbir zaman yalnız bırakmayan aileler ise yapmış oldukları sürprizlerle ortama daha da renk katmakta.

Beykoz temsilcisinin her antrenmanının sonrasında sporcu velilerinin hazırladıkları özel yiyecekler ortam renkli bir hava katarken, aileler ile kulüp arasındaki sıcak muhabbet dada da ileri seviyelere taşınmakta.

Futbol Okulu Antrenörleri ise bu durumdan çok memnun. Yaşanan bu güzel tabloların çocukları üzerinde son derece pozitif bir etki yaptığı düşüncesinde olduklarını belirten antrenörler ailelere teşekkürlerini iletmekte.

Gümüşsuyu Futbol Okulunda son yapılan etkinlikte aileler kekleri, karpuzları ile çocuklarına antrenman sonrası yorgunluğunu attırdı.

Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş yaptığı açıklamada, ”Geleceğe yönelik çok olumlu sinyaller almaktayız. Sahamızın yenilenmesinin ardından futbol okulumuza ailelerin kat be kat fazla ilgisi olmakta. Bu da bir spor adamı olarak bizleri fazlası ile gururlandırıp sevindirmekte. Antrenör kardeşlerimize de kısa zaman dahilinde böylesine güzle bir atmosfer yaşattıkları içi ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim ” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyuspor

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz