Gümüşsuyuspor'da açık çek dopingi

  • Güncelleme: 14.01.2020 14:13
  • Okunma: 2115 kez
  • Yorum: 0
Gümüşsuyu Spor Kulübü Yöneticisi Kerim İstanbullu, play off maçından galip ayrılmaları durumunda futbolcularına açık çek vaadinde bulundu.
Gümüşsuyuspor'da açık çek dopingi

2019-20 Sezonunda İstanbul 1.Amatör Lig 15. Grubunda ikinci olarak kapatan ve 14. Grup 2.'si olan bir diğer Beykoz Takımı Kanlıcaspor ile Play-Off maçı oynayacak olan Gümüşsuyuspor’da haftalık yönetim kurulu toplantısında Kerim İstanbullu’dan sürpriz bir çıkış geldi! 

Yönetim Kurulu Üyesi Kerim İstanbullu, Kanlıcaspor ile yapılacak Play-Off maçına çıkacak futbolcularına, maçtan galip ayrılıp, Süper Amatör Lige yükselmeleri durumunda açık çek vaadinde bulundu!

Maçın heyecanını şimdiden yaşamaya başladıklarını söyleyen İstanbullu, "Biz buraya bu futbolcu kardeşlerimiz ile geldik, 1 maç için futbolcu transferi yapacak değiliz. Futbolcu kardeşlerimden tek dileğim çıkın ve maçtan sonra hem bizlere hem de camiamıza bayram yaşatın. Dileğin ondan sonra ne dileğiniz varsa, hatta onlara açık çek vaat ediyorum. Süper Amatör Lige çıkalım kendi primlerini kendileri belirlesin” diye konuştu.


Gümüşsuyuspor Teknik Sorumlusu Kamil Çolak ise üzerilerinde 1 sezonun sorumluluğunun olduğunu söylerken, "Hani derler ya –Yüzük, yüzdük kuyruğuna geldik…– işte o anları yaşıyoruz. Bu sezon çok şansızlıklar yaşadık. Son hafta maçına kadar da namağlup unvanımızı koruduk. Son maçımızda kafamız Play-Off maçına da kalınca maça bir türlü konsantre olamadık ve istemediğimiz bir mağlubiyet yaşadık. Belki de bu bize hayırlı neticeler de verecek, Play-Off maçında belki de sezonu namağlup bitirelim diye stres de yapabilirdik Şimdi ise sadece maçı kazanmaya odaklandık, moral-motivasyonumuz da üst seviyede. Kerim İstanbullu abimiz takıma bu sezon enerji kattı, vermiş olduğu mesaj ise takımda müthiş bir haya yarattı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Spor Servisi 

Anahtar Kelimeler: Gümüsuyu Spor Kulübü