Son Dakika

Gümüşsuyuspor camiasında yenilik heyecanı

  • 0
  • 5277
Gümüşsuyuspor camiasında yenilik heyecanı
Gümüşsuyuspor camiasında yenilik heyecanı
Gümüşsuyuspor camiasında yenilik heyecanı

Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesisleri’nin başlayan çalışmalar sonucunda yeni görünümüne kavuşacak olması camiada heyecana yol açtı.

Yeşil-Beyazlı ekibin Yönetim Kurulu Üyeleri Dost Beykoz'u tesislerinde konuk ederken, yenileme çalışmaları kapsamında düşünülen yeni alanlar ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Kulüp Başkan Şeref Kurtuluş ve Yönetimi yenileme çalışmalarına katkıları nedeniyle Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür etti.

Gümüşsuyuspor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş çalışmaların her aşamasını dikkatle takip etmekte. Başkan Kurtuluş çalışmaların sadece saha zemininin yenilenmesinden ibaret olmadığını belirtirken, “Sağ olsunlar Altyapıda futbola başlayan minik sporcularımızın Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e Sosyal Medya Vasıtası ile ilettikleri –Yücel Dede sahamızı yeniler misin?-şeklindeki mesajın ardından başlayan çalışmalar kapsamında ilk etapta sahayı çevreleyen teller söküldü, ardından saha zeminindeki suni çimin sökümüne geçildi ve tamamlandı. Zemindeki çakıl taşları yeni suni çimi kaldıracak derecede sıkıntı yaratmıyor. Suni Çimin serimini bekliyoruz. Çalışmalar kapsamında saha dışındaki yürüyüş parkuru İstanbul Büyükşehir Belediyesince parke-kilit taşları döşenmesi ile güzel ve kullanışlı bir şekle büründü. Deniz tarafındaki çocuk oyun alanları, ve spor araçları da bu kapsamda yenilenirse çok güzel olacak, çünkü eski aletler artık miadını doldurdu ” diye konuştu.

Öte yandan çalışmalardaki bir başka evreyi de Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş Ana Hatları ile aktardı… Kurtuluş, Tesislerdeki binanın yanına Beykoz Belediye Başkanlığı Araç Otoparkına bakan bölüme yeni bir bina yaparak soyunma odalarının ve tuvaletlerin ekleneceğini söylerken, “Mevcut hali ile yeterli olmayan bir hizmet sunumu vardı. Bu konuda vardığımız düşünce ile yeni bir ilave alanın yapımının kesinlikle gerektiği sonucuna vardık. Tesislerdeki yenilenme çalışmasına bu bölgeyi de dahil ettik. Bir diğer düşündüğümüz çalışma ise tribün kısmı ile ilgili. Şu anda tek basamaklı olan maçların izlendiği alanı iki basamaklı ve de mümkün ise üstü de kapatılmak sureti ile düzenlemek istiyoruz ” şeklinde konuştu.

Gümüşsuyuspor Tesislerinde belirlenen eksikler doğrultusunda yenilenecek alanlardan bir yerde kafeterya hizmeti veren alan ve burada da daha nezih ve kullanışlı bir yeni bir konsept düşünülmekte.

Spor Servisi

 

Beykozspor camiası, Aksu'dan vazgeçmedi
Önceki Beykozspor camiası, Aksu'dan vazgeçmedi
Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Sonraki Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek