Son Dakika

Gümüşsuyuspor A takımı alt yapıdan besleniyor

  • 0
  • 613
Gümüşsuyuspor A takımı alt yapıdan besleniyor

Beykoz'un İstanbul 1. Amatör Ligdeki temsilcileri arasında yer alan Gümüşsuyuspor, üç alt yapı futbolcusunu A takım kadrosuna kattı.

Yeşil-Beyazlı ekip geçtiğimiz hafta A Takım kadrosuna dahil ettiği 5 futbolcunun ardından 3 oyuncusunu daha A Takım idmanlarına gönderme kararı aldı.

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Mustafa Kurtuluş yaptığı açıklamada, "Teknik kadrodaki arkadaşlarımızın vermiş olduğu kararın ardından 3 genç futbolcumuzu daha A Takım idmanlarına gönderme kararı aldık. Hayırlı uğurlu olsun diyorum... İnanıyorum ki bu genç kardeşlerimiz özveri ile kendilerinden oluşan beklentilere olumlu karşılık verecektir. " dedi.
 

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Emre Yavaş ise 2004 Doğumlu Stoper Mevkiin de görev yapan Yusuf Ak, 2005 Doğumlu olan Orta Sahada mücadele eden Hamza Öztürk ve 2006 Doğumlu Kaleci Esad Bülbül'ü A Takım kadrosuna dahil ettiklerini kamuoyuna duyururken, "Her 3 kardeşimize de çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Teknik Kadromuzun aldığı bu karara en güzel karşılığı çok çalışarak, çok emek sarf ederek Yeşil-Beyazlı forma altında başarılı maçlar çıkararak vereceklerine eminim. Ben şahsen yakından tanıdığım bu 3 arkadaşımızın sezon sonunda önemli bir atılım yapmış hallerini görebiliyorum. A Takım kariyerleri için çok iyi bir deneyim olacaktır " şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Soğuksuspor hafta sonunda futbolcu seçecek
Önceki Soğuksuspor hafta sonunda futbolcu seçecek
Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı
Sonraki Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı