Gümüşsuyu yöneticileri Fatih Sağlamı ziyaret etti

  • 06.06.2022 09:03
  • Güncelleme: 06.06.2022 09:06
  • Okunma: 1289 kez
  • Yorum: 0
Gümüşsuyu Spor Kulübü yöneticileri Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Fatih Sağlam’ı ziyaret etti.
Gümüşsuyu yöneticileri Fatih Sağlamı ziyaret etti

Kulüp Başkanı Mustafa Kurtuluş ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı Gümüşsuyu heyeti Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediye Spor Kulübü Başkanı Fatih Sağlam'ı ziyaretinde hetbol takımının şampiyonluğunu da tebrik etti.

Ziyarette ayrıca Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından geçen hafta sonunda organize edilen Gençlik Festivali kapsamında yapılan U11 Futbol Şenliğine yönelik değerlendirmelerde yapıldı.

Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kurtuluş, kendisi ve Beykoz Belediyesinin her zaman spor ve sporcunun yanında olduğunu ifade ederek,  önümüzdeki günlerde yaz okulları dahil olmak üzere bu tür organizasyonların artarak devam edeceğini bildirdi.

Başkan Kurtuluş, “Kulübümüzün faaliyetleri ve planları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın olmak üzere Fatih Sağlam Beye, Engin Köklü'ye, M. Muhsin Polat'a ve ekibine kulübüm ve şahsım adına teşekkür ederim" dedi.

Gümüşsuyu Spor Kulübü Yöneticileri, ziyaret sonrası forma ve teşekkür plaketi hediye ettikleri Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam’a, kulüplerinin her zaman yanında olduğu, sorunları çözmek için kendileri ile beraber çaba harcadığı ve her aradıklarında ilgi alakasını eksik etmediği gerekçesiyle ayrıca teşekkür etti.

Spor Servisi