Spor

Gümüşsuyu Spor Tesisleri'nde yenileme başladı

Gümüşsuyu Spor Tesisleri'nde yenileme başladı
03.07.2018 09:54
| | |
2581

Beykoz'un amatör spor kulüplerinden Gümüşsuyuspor Tesisleri'nde yenileme çalışmaları başladı…

Uzun bir süredir artık işlevini yitirmiş halde olan futbol halı sahasında başlayan çalışmalar kapsamında kale direkleri söküldü, etrafı çevreleyen çitler toplanırken, yenilenecek zemin için eski çimin söküm işlemleri de başladı.

Beykoz Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar, bu sezon A Takım düzeyinde İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek Yeşil-Beyazlı futbolcuların yeni sezon için ilk topla çalışma anlarına kadar yetişecek gibi.

Gümüşsuyuspor Kulübünün Antrenmanlarını yaptığı diğer boş anlarda Kiraya verdiği Halı Sahasının zemininin bazı bölümleri yama ile bile kapatılmıştı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek burası ile ilgili talep geldiği bir toplantıda Karlıtepe Bölgesinde uygun bir alan belirlediklerini ve sahayı da buraya yapma düşüncesinde olduğunu beyan etmişti.

Ancak ilerleyen süreçte bu konu gündemden düşerken, Başkan Çelikbilek, Gümüşsuyuspor Altyapısında forma giyen küçük öğrencilerin kendisine yaptığı “Yücel Dede ” Başlıklı çağrı metnine duyarsız kalmamış ve çalışmaların Hazairan Ayı içinde başlayacağını müjdelemişti. Temmuz Ayının ilk günlerinde başlayan çalışmalarda saha drenajın gözden geçirilecek ve ardından yepyeni bir suni çimin serimine başlanacak.

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e gerek yönetim kurulu ve camiaları adına gerekse de Gümüşsuyu Mahallesi Sakinleri olarak teşekkürlerini iletirken, "Uzun sürerdir çok kötü bir zemin halinde hizmet veren sahamıza aileler artık çocuklarını göndermekte tereddüt etmeyecek. Çalışmaların bitimi ile birlikte spor okulumuza büyük bir ilginin de olacağını şimdiden söylemek isterim” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyu Spor Kulübü, Tadilat

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"