Gümüşsuyu Spor Kulübü İrfan Avşar ile anlaştı

  • 0
  • 6565
Gümüşsuyu Spor Kulübü İrfan Avşar ile anlaştı
Gümüşsuyu Spor Kulübü İrfan Avşar ile anlaştı

İstanbul 1. Amatör Ligi Beykoz temsilcilerinden Gümüşsuyuspor 2023-24 sezonu için İrfan Avşar ile anlaşmaya vardı.

Gümüşsuyuspor tesislerinde yapılan programla sembolik olarak imzalar atılırken, Avşar'ın teknik kadroda birlikte çalışacağı isimler de belli oldu.

Gümüşsuyuspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptanı Necdet Kocaman ile Kulüp Koordinatörü Engin Bayram'ın da hazır bulunduğu programda, Yeşil - Beyazlı takım ile varılan anlaşma kamuoyuna duyuruldu.

Necdet Kocaman imza töreninde yaptığı konuşmada Beykoz’un değerli antrenörlerinden İrfan Avşar ile yeni sezon için anlaşmaya vardıklarını söylerken, "Öncelikle bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Gümüşsuyu Spor Kulübü olarak, dinamik bir hamleyle yeni antrenör olarak İrfan Avşar'ı bünyemize katmış bulunmaktayız. İrfan Avşar genç yeteneklere olan güveni ve hücum futbolu prensipleriyle ön plana çıkan bir isim. Dolayısı ile de bunun yansımalarını da maçlarda fazlası ile göreceğimize inanıyorum.  Yeni Hocamız daha önce İncirköyspor, Anadoluhisarı İdmanyurduspor, Kemahspor, Ümraniye Hekimbaşıspor, İstanbul Barosu Bayan Futbol Takımı ve Boğaziçi 1907 gibi çeşitli takımlarda başarılı çalışmalar yaptı." diye konuştu.

Kocaman şöyle devam etti: "İrfan Avşar Hocamız bu yeni dönemde Gümüşsuyu Spor Kulübü, takımın başarısı için Emre Özcan ve Metin Koç gibi deneyimli isimlerden oluşan scout ekibi ile birlikte çalışacak. Kulübümüz İrfan Avşar yönetimindeki bu yeni kadro ile hedeflerine ulaşmak için heyecanla çalışmalarını sürdürecek."

Necdet Kocaman'ın ardından Beykoz temsilcisinin yeni antrenörü İrfan Avşar da görüşlerini şöyle ifade etti.

“Gümüşsuyuspor gerçekten de mahalle olarak futbolu içinde fazlası ile yaşayan bir mahallemiz. Bu durumu kulübümüz açısından nasıl artı değere taşıyabiliriz bu yönde çalışma yapacağız. Bu sezon göze hoş gelen ve izleyenlerin geldiklerine değecek maçlar yaşatmayı düşünüyoruz. Yönetim Kurulumuz ile birlikte takıma yapılacak transferle ile ilgili sürekli temas halindeyiz. Bünyemize uyan isimleri kadroya dahil etmek istiyoruz. İnşallah camiamız için güzel bir sezon geçecek bu yolda bütün mesaimizi harcamaya başladık"

Spor Servisi

Savaş anında, cephede cemaatle namaz
Önceki Savaş anında, cephede cemaatle namaz
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum