Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne 3 yeni transfer

  • 0
  • 3289
Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne 3 yeni transfer
Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne 3 yeni transfer
Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne 3 yeni transfer

İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Gümüşsuyuspor takıma takviyeler yapmaya devam ediyor. Boğaziçi ekibi takıma 3 oyuncu takviyesi yaptı.

KEŞAN KÜLTÜRSPOR’DAN FIRAT ÇELİK GÜMÜŞSUYU’NDA

Yeşil-Beyazlı ekip bu kapsamda en son olarak Edirne Keşan Kültürspor forması giyen Fırat Çelik ile anlaşmaya vardı.

Kulüp Merkezinde Genel Kaptan Necdet Kocaman'ın hazır bulunduğu özel törende kamuoyuna tanıtılan Fırat Çelik yıllar sonra döndüğü İstanbul Liglerinde kariyerinde yeni bir sayfa açma niyetinde olduğunu söyledi.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Necdet Kocaman takıma nokta transferler yapmaya devam ettiklerine vurgu yaparken, "Fırat kardeşimize aramıza hoş geldin diyorum. Gümüşsuyuspor camiasına kısa zamanda kendisini kabul ettirip başarılı bir performans sergileyeceğine eminiz. Anlaşa her iki taraf için de hayırlı olsun" diye konuştu.

1999 Doğumlu olan Fırat Çelik Kanat ve bek olarak görev yapabilmekte. Ümraniye Yamanspor takımında altyapıda başlayan kariyerinde daha sonra Trakya takımlarına geçiş yapan Çelik sırasıyla Keşan 1959, Havsa Birlikspor, İpsalaspor, Keşanspor ve Keşan Kültürspor takımlarında forma giydi.

 

EMİRALP KILINÇ’DA GÜMÜŞSUYUSPOR’DA

Gümüşsuyuspor'da haftanın ikinci transfer haberi Emiralp Kılınç ile geldi. Yeşil Beyazlı ekip 3 ayrı Beykoz takımında forma giyen yetenekli futbolcuyu kadrosuna dahil etti.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Necdet Kocaman Antrenörleri İrfan Avşar'ın listesinde olan isimleri kadroya katmaya devam ettiklerini söylerken, "Emiralp Kılınç'a camiamıza hoş geldin diyoruz...Beykoz İlçemizden bildiğimiz, takıma uyum sağlayacağına inandığımız bir kardeşimiz. Her iki taraf için de anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Gümüşsuyuspor forması altında başarılı maçlar çıkarmaya geldiğini söyleyen Emiralp Kılınç ise, "Burada kesinlikle yabancılık çekmeyeceğim. Gümüşsuyuspor benim Beykoz İlçesinde forma giydiğim dördüncü takım olacak. Takımın başında oyun anlayışını ve bakış açısını çok iyi bildiğim bir Antrenör olan İrfan Avşar'ın da olması tercihimde etkili oldu. Hayırlısı olsun diyorum" ifadelerine yer verdi.

Orta sahada görev yapan 2000 Doğumlu olan Emiralp Kılınç Çubukluspor, Kanlıcaspor, Soğuksuspor ve son olarak da Boyacıköy takımlarında forma giydi.

BATUHAN  ÖZSOY’DA, ‘GÜMÜŞSUYU’NDAYIM’ DEDİ

İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Gümüşsuyuspor bir takviye de kanat ve forvet oynama özelliğine sahip Batuhan Özsoy ile yaptı.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Necdet Kocaman, her mevkide alternatifi olan bir kadro oluşturduklarını belirtirken, "Batuhan Özsoy kardeşimizi de kadromuza dahil ettik. Hayırlı olsun diyorum. Takımımıza forvet hattında önemli katkıları olacağını düşünüyoruz" diye konuştu.

 

Batuhan Özsoy ise Gümüşsuyuspor'da takıma katkıda bulunmaya geldiğini söylerken, "Burada gerçekten güzel bir ortam var, beklentiler de var ancak futbolcular için stres yaşamadan oynayacağı bir ortam da mevcut. İrfan Avşar Hocamın da burada göreve başlaması tercihimde etkili oldu diyebilirim" dedi.

1998 Doğumlu yetenekli forvet sırası ile Çubukluspor, Kanlıcaspor, Boğaziçi 1907 takımlarında forma giymişti.

Spor Servisi

Beykoz'da denetim ağırlaşıyor 48 bin lira ceza
Önceki Beykoz'da denetim ağırlaşıyor 48 bin lira ceza
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz