Gümüşsuyu Spor Kulübü gelecekten umutlu

  • Güncelleme: 05.03.2019 18:16
  • Okunma: 2919 kez
  • Yorum: 0
Şeref Kurtuluş'un Başkanlığını yaptığı Gümüşsuyu Spor Kulübü geleceğe umutla bakıyor.
Gümüşsuyu Spor Kulübü gelecekten umutlu

A Takım düzeyinde yaşanan şok ile Süper Amatör Ligden düşüş yaşayan Yeşil-Beyazlı ekip, kısa zamanda tabiri caizse üzerindeki ölü toprağından sıyrılıp geleceğe yönelik ciddi proje ve adımları hayata geçirmeye başlamış durumda.

Yeşil-Beyazlı Ekip Beykoz Belediye Başkanlığı ve bilhassa da Başkan Yücel Çelikbilek'in söz verdiği gibi Muharrem Ergül Tesisleri Sahası da zemin yenileme ve değer ek çalışmaların tamamlanması ile artık geleceğe dönük yeni adımları da atmaya başlamış durumda. Dolu, dolu geçen antrenmanlara yüzlerce mahalle sakininin çocukları katılmakta. Bunlar içinde yetenekleri ile ön plana çıkanlar ise Altyapı Futbol Akademisi Takımlarında değerlendirilmekte.

Yeşil-Beyazlı Ekipte yeni dönemde İşin Başında olan isim ise Dinçay Atmaca...Beykoz ilçesinin sevilen sayılan bir Antrenörü olan Atmaca artık deneyimlerini Gümüşsuyuspor'un geleceği için sarf etmeye başlamış durumda. Atmaca, ailelerin kendilerine emanet ettikleri çocuklarına adeta gözü gibi bakmakta, kendi çocuklarından ayırt etmemekte. Bunu yaşanan Antrenman süreçlerinde de görmek mümkün.

Beykoz İlçemizin mütevazi kulüplerinden olan Gümüşsuyuspor, bu güne değin kendi yağı ile kavrulma gayretinde olan bir spor kulübü görüntüsü çizerken, diğer yandan bünyesinde görev yapan Yönetici ve başkanlarının samimiyetinden olsa gerek, dışarıdan yardımları da alabilmekte.  

İşte onların son örneği soyadı gibi İstanbul’da ikamet eden ve İş Dünyasında başarılı çalışmalara imzasını atmış bir isim olan Kerim İstanbullu’da Gümüşsuyuspor için, bu çocukların geleceği için ben de varım, benim de çorbada bir tuzum olsun misali Yeşil-Beyazlı ekibe maddi manevi katkı sunmakta.

Kerim İstanbullu Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada gönül rahatlığı ile katkıda bulunmakta olduğunu söylerken, ” ” Burada gençlere önem ve emek veren insanların yanında olmak benim için gurur verici başarı demek sadece sportif anlamda değil daha çok gençlerimizi sokakların kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak ve sporla buluşturmaktır. Bu anlamda güvendiğim ve inandığım insanların bulunduğu Gümüşsuyu Spor Kulübüne maddi ve manevi desteklemeye her zaman devam edeceğim” Gümüşsuyu Spor Kulübü Yönetimi ise Kerim İstanbullu gibi isimlerin arması gerektiğine dikkatleri çekerken, ” Yapmış olduğu katkı ve bizlere vermiş olduğu desteği şükranla ve minnetle karşılamaktayız. Kulüp olarak yüzlerce çocuğumuza kapımız araladık. Onları spor ile buluşturmaktan dolayı mutluluk ve gurur yaşamaktayız ” şeklinde açıklamada bulundu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Gümüşsuyu Spor Kulübü

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz